Четверо окупантів хлебчуть навкарачки воду із калюжі: "Попьем, как можем, йопта, а там разберемся". ВIДЕО
У мережі опублікований відеозапис, на якому четверо окупантів хлебчуть воду із калюжі.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, на записі видно, що росіяни п'ють, ставши навкарачки навколо "водопою".
"Командування ЗС РФ завжди піклується про своїх "героїв", щоб ті пили чисту і смачну воду. Свиняче військо у всій красі", - пише у коментарі автор публікації.
у русни если они не наступают, яма избиение и расстрел. у русни как и у совка на который старые дураки дрочат - в атаке есть шанс вижить, а если в атаку не идти смерть 100%
прочитайц дурак и больше херни не пиши.