11338 відвідувачів онлайн

Росіянин розповідає про "подвиги" "героев СВО" на Бєлгородщині: "Двух мужиков у#бали, бабу изнасиловали, деньги забрали". АУДIО

Українські розвідники оприлюднили перехоплену телефонну розмову, в якій мешканець Бєлгородської області РФ розповідає про тяжкі злочини, вчинені російськими військовослужбовцями проти цивільного населення.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, у розмові чоловік стверджує, що в селі Таволжанка двоє військових убили двох місцевих жителів, зґвалтували жінку та пограбували їх. За його словами, одного з підозрюваних було затримано після спроби втечі.

Також співрозмовник повідомляє, що один із військовослужбовців, який служив у тилу в районі Шебекіно, є рецидивістом із трьома судимостями. За його словами, такі особи уникають участі в бойових діях, перебуваючи в тилових підрозділах.

Топ коментарі
+21
Дайте послухати американцям кому Тромб хоче віддати 5 українських областей
показати весь коментар
17.12.2025 11:03 Відповісти
+10
Трамп довіряє тільки своєму корєшу путлєру 😡
показати весь коментар
17.12.2025 11:07 Відповісти
+6
А я і не пропоную Тромбу. Бо Тромбу дійнос пох на людей і не тільки на українських. Це повинні слухати американці ті хто за нього голосував і хто буде голосувати на найближчих виборах.
показати весь коментар
17.12.2025 12:46 Відповісти

Завантаження...