Чому Єрмак досі не на фронті: Де ховається Зе-менеджер? || Без цензури. ВIДЕО
Після звільнення з посади голови Офісу Президента України Андрій Єрмак публічно заявляв про намір піти служити. За словами журналістів, він також повідомляв про це у приватному листуванні з американською колегою. Втім, за кілька тижнів після цих заяв інформація про його подальшу діяльність так і не з’явилася у публічному просторі
Як повідомляє Цензор.НЕТ, у проєкті "Без цензури" журналістка Марина Данилюк-Ярмолаєва намагалася розшукати Єрмака та його місце служби
А може, це й краще, бо стрілятиме в спину нашим бійцям!
У камері йому місце, а, щоб не сумно було, то й зеленського туди ж!
А вы думаете- почему у президента такое хорошее настроение?
Потому что НЕКОМУ теперь вручить подозрение
У НАБУ нет главного свидетеля...
здається достатньо просто співставити дати та факти, щоб з'явилось чітке, неспростовне та однозначне усвідомлення ролі андрія борисовича у змінах на фронті:
- наприкінці листопада андрія борисовича вероломно звільнили з офісу президента, а вже в перших числах грудня відбувся прорив українських сил оборони на Куп'янському напрямку.
й як ви думаєте, кому ми маємо дякувати, невже Хартії та іншим підрозділам?
звісно ж ні, тільки незламному АБ, таємничому Алі Бабі, тому, хто вміє та знає все, тому, хто не втік 24 лютого 2022-ого, а героїчно залишався в президентському бункері й вже тоді розробляв цю, й наступні, визвольні операції. тьфу на вас, невдячні.