10995 відвідувачів онлайн

Чому Єрмак досі не на фронті: Де ховається Зе-менеджер? || Без цензури. ВIДЕО

Після звільнення з посади голови Офісу Президента України Андрій Єрмак публічно заявляв про намір піти служити. За словами журналістів, він також повідомляв про це у приватному листуванні з американською колегою. Втім, за кілька тижнів після цих заяв інформація про його подальшу діяльність так і не з’явилася у публічному просторі

Як повідомляє Цензор.НЕТ, у проєкті "Без цензури" журналістка Марина Данилюк-Ярмолаєва намагалася розшукати Єрмака та його місце служби 

Топ коментарі
+15
А хіба не ясно? Там страшно!
А може, це й краще, бо стрілятиме в спину нашим бійцям!
У камері йому місце, а, щоб не сумно було, то й зеленського туди ж!
показати весь коментар
17.12.2025 14:40 Відповісти
+10
Ермака нет в Украине !!!!!!
А вы думаете- почему у президента такое хорошее настроение?
Потому что НЕКОМУ теперь вручить подозрение
У НАБУ нет главного свидетеля...
показати весь коментар
17.12.2025 14:45 Відповісти
+5
відверто кажучи мене дивують винесені в заголовок статті формулювання; невдячність та заангажованість авторки.
здається достатньо просто співставити дати та факти, щоб з'явилось чітке, неспростовне та однозначне усвідомлення ролі андрія борисовича у змінах на фронті:
- наприкінці листопада андрія борисовича вероломно звільнили з офісу президента, а вже в перших числах грудня відбувся прорив українських сил оборони на Куп'янському напрямку.
й як ви думаєте, кому ми маємо дякувати, невже Хартії та іншим підрозділам?
звісно ж ні, тільки незламному АБ, таємничому Алі Бабі, тому, хто вміє та знає все, тому, хто не втік 24 лютого 2022-ого, а героїчно залишався в президентському бункері й вже тоді розробляв цю, й наступні, визвольні операції. тьфу на вас, невдячні.
показати весь коментар
17.12.2025 14:49 Відповісти

Завантаження...