8000 відвідувачів онлайн

Голова НБУ хоче увійти в історію за бюджетні кошти, - Разумков. ВIДЕО

Народний депутат Дмитро Разумков запропонував відкласти перейменування "копійки" на "шаг" на 10 років після перемоги, а нині спрямувати бюджетні кошти на відновлення енергетики та потреби Збройних Сил України.

Про це він заявив під час пленарного засідання Верховної Ради 18 грудня, передає Цензор.НЕТ.

Подробиці

"Скажіть, будь ласка, хто в цій залі останній раз і коли розраховувався копійками або отримував їх в магазині? Ви довели до того, що сьогодні вже немає копійок, вже гривнями ніхто не розраховується, таких цін немає", - звернувся Разумков до депутатів.

Він наголосив, що наразі є більш нагальні проблеми:

"Візьміть це і робіть через 10 років після перемоги. А зараз кошти, будь ласка, витрачайте на укриття енергії. На забезпечення Збройних сил України. У вас грошей на підняття зарплати військовим немає? А на шаги є", - заявив депутат.

Дмитро Разумков також звернув увагу на вартість карбування нових монет після перейменування для державного бюджету.

"Я розумію, що в нас кожен наступний голова Національного банку хоче потрапити в історію. Там люди хоча б підпис ставили, а цей буде за наші державні кошти друкувати собі монетки на пам’ять. Які коштують набагато більше, ніж вони самі вартують. Я зараз запитаю, хай вийде і скаже, скільки коштує додрукувати 50 шагів його", - сказав він.

Наприкінці виступу народний депутат запропонував перенести голосування за законопроєкт про перейменування копійки на "шаг" та повернутися до його розгляду після Різдва. Верховна Рада підтримала цю пропозицію. За перенесення голосування на 27 грудня проголосував 241 народний депутат.

Топ коментарі
+10
А таке перейменування чогось коштуватиме? Ну, чеканні машини трохи перероблять, і усьо - копійки будуть ходити до їх вилучення нарівні з шагами. Та й скільки тих копійок залишилось? 10 та 50? Он 10 копійок вже ніхто з землі не підіймає. Тут не в перейменуванні і не в Пишному справа - ніяк від раєї не відірвемось, навіть у такому дріб'язку. І ось цей "опозіціонер" хоче на критиці Пишного заробити собі бали для продовження політжиття
показати весь коментар
18.12.2025 16:32 Відповісти
+10
Просто російський чорт. Це не вимагає грошей. І цей закон не на сьогодні, не на завтра і не на після завтра, а на десятиліття вперед.

Бо копійка це територія Московії.
показати весь коментар
18.12.2025 16:32 Відповісти
+6
Кожен голова НБУ змінював дизайн деяких купюр, щоб на нових стояв його підпис. А тепер Зельоні за мільярди взялись перекарбовувати копійки, які скоро взагалі можуть вийти з обігу.
показати весь коментар
18.12.2025 16:14 Відповісти

Завантаження...