Бійці батальйону "Рубака" знищили 40 окупантів, які вилізли з газової труби на Харківщині. ВIДЕО
Військові батальйону "Рубака" 77-ї ОАеМБр знищили 40 окупантів, які вилізли з газової труби біля Новоплатонівки на Харківщині.
Кадри роботи українських захисників опублікував проєкт DeepState, інформує Цензор.НЕТ.
Окупанти лізли газопроводом
Зазначається, що штурмові дії відбувалися 16 грудня північніше Новоплатонівки.
Окупанти знову вирішили скористатися газопроводом, який іде від Сватового до Осколу, однак їхні наміри зазнали невдачі.
Ліквідовано 40 загарбників
"77 ОАеМБр виявила групи противника, які в кількох місцях вилазять з труби і бомберами почала ліквідацію. Загалом, на даній ділянці в той день було знищено 40 документально підтверджених окупантів, а у всій смузі бригади 54 — це число демонструє втрати, які ворог легко може собі дозволити", - пише DeepState.
Серед ліквідованих окупантів, зокрема, були іноземні найманці з Африки.