11065 відвідувачів онлайн

Бійці батальйону "Рубака" знищили 40 окупантів, які вилізли з газової труби на Харківщині. ВIДЕО

Військові батальйону "Рубака" 77-ї ОАеМБр знищили 40 окупантів, які вилізли з газової труби біля Новоплатонівки на Харківщині.

Кадри роботи українських захисників опублікував проєкт DeepState, інформує Цензор.НЕТ.

Окупанти лізли газопроводом

Зазначається, що штурмові дії відбувалися 16 грудня північніше Новоплатонівки.

Окупанти знову вирішили скористатися газопроводом, який іде від Сватового до Осколу, однак їхні наміри зазнали невдачі.

Ліквідовано 40 загарбників 

"77 ОАеМБр виявила групи противника, які в кількох місцях вилазять з труби і бомберами почала ліквідацію. Загалом, на даній ділянці в той день було знищено 40 документально підтверджених окупантів, а у всій смузі бригади 54 — це число демонструє втрати, які ворог легко може собі дозволити", - пише DeepState.

Серед ліквідованих окупантів, зокрема, були іноземні найманці з Африки.

Топ коментарі
+20
Фото ліквідованих африканців треба кинути у світові ЗМІ. Нехай негри дивляться як їх росіяни на мʼясо пускають
показати весь коментар
21.12.2025 00:28 Відповісти
+19
Потрібно в Європі показувати щоб всі бачили що всі труби які ведуть на Сосію, використовуються Сосією для окупації інших країн причому в прямому і переносному значенні. Хоче цього не хочуть розуміти даже наша влада. Так що Німеччина нехай не верещить а дякує за знищені північні потоки по трубам яких рашисти могли пролазити в Німеччину.
показати весь коментар
21.12.2025 00:36 Відповісти
+9
Прийшли росіяни, щоб вбивати, але ЗСУ здійснює миттєву карму і професійно вбиває їх, як тарганів. Слава ЗСУ!
показати весь коментар
21.12.2025 01:28 Відповісти

Завантаження...