11065 відвідувачів онлайн

"Банзай-штурм" окупантів закінчився фіаско: 110-та бригада знищила рашистів у легковиках. ВIДЕО

Спроба рашистів проїхати через смугу відповідальності 110-ї окремої механізованої бригади ЗСУ завершилася повним фіаско.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, ворог намагався здійснити "банзай-наскок", прориваючись через поле на двох легкових автомобілях.

Проте ударні безпілотники українських захисників перехопили ворожу техніку просто на ходу.

Унаслідок влучних ударів обидві автівки були знищені разом з особовим складом, який перебував усередині.

Топ коментарі
+17
Отримав насолоду. Дякую ЗСУ!!!
Треба ще нині задонатити 1000 чи 2000 грн.
показати весь коментар
21.12.2025 17:09 Відповісти
+6
А я сяду в кабриолет. И уеду куда-нибудь,
показати весь коментар
21.12.2025 17:04 Відповісти
+6
Автівка некерована, але відірвана від загубленого тіла нога вперто тиснула на газ - "Гойда, блдь !!!"
показати весь коментар
21.12.2025 18:00 Відповісти

Завантаження...