8665 відвідувачів онлайн
6 942 59

Ситуація в районі Покровська погіршується, місто "ось-ось перейде в руки" ворога, - DeepState. ВIДЕО

Ситуація в районі Покровська продовжує погіршуватися. Противник затягує свою піхоту в північну частину Покровська.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляють аналітики проєкту DeepState.

Бої за Покровськ

Як зазначається, на опублікованих кадрах можна побачити, як кацапи, переодягнувшись в цивільний одяг, вивозять тіла своїх 200-х виродків. Захід в місто сильно обмежений. Противник активно проводить дистанційне мінування. Ділянки, які вдається розмінувати, ворог одразу заміновує. Продовжуються також постійні спроби противника зайти в Гришине і останнім часом більша увага роботи пілотів прикута вже до цього населеного пункту, а не на Покровськ, чим користується ворог.

"Також, за нашою інформацією, за останні дні було декілька спроб з боку Сил Оборони завести особовий склад броньованою технікою. Хто надав таку команду навіть не потрібно писати, всі і так його знають... Автівки були знищені, особовий склад 300. Варто відмітити, що ворог посилив застосування кабів по позиціях Сил Оборони", - йдеться у повідомленні.

Бої за Мирноград

На Мирноградському відтинку ворог накопичується на фермах на півночі. Накопичує особовий склад в церкві, разом з цивільними, порушуючи, зокрема, норми гуманітарного права.

"Тривають хаотичні бої в північній частині міста рештками угруповання Сил Оборони, які перебувають в Мирнограді, і на вихід яких немає жодних планів попри те, що Покровськ ось-ось перейде в руки кацапів.

Також в полі зору починає все активніше з'являтися Родинське, де противник з кожним днем посилює свій тиск. Однак найбільша проблема, що ворог здійснює рейди невеликими групами піхоти на захід від Родинського в глибину нашої оборони і вишукує пілотів, які на сьогодні під загрозою потрапити у вогневий контакт з штурмовиками противника. Одночасно з цим, Родинське є останнім населеним пунктом, який дає можливість спроб вийти з Мирнограду, що дуже чудово розуміє ворог", - додали у DeepState.

Топ коментарі
+17
Навіщо Ставка? Винні Кличко і Порошенко.
показати весь коментар
09.02.2026 12:43 Відповісти
+13
Чекаємо на чергове заслуховування зеленським, чергових зібрань Ставки, щоб в чергове…..
показати весь коментар
09.02.2026 12:18 Відповісти
+13
Рік тому у Покровську комунальники саддали клумби білили дерева бордюри підстригали кущі комерси клали плитку замість копать бліндажі окопи робити укріпрайони укриття ставить загордужувальні надовбні путанку ягозу мер десь завіявся а з п отримує таке враження що готувалися на3 році війни зустрічать "братьев" рік минув від міста не залишається нічого а мешканців розвозять по іншим містам хто самостійно їде з майном в дніпро і область таке зараз місцеві дніпра і самар витворяють виділяють кошти не на дрони а фонтан біля мерії та клумбу закрити Ці заклади чиновників в окопи рядовими
показати весь коментар
09.02.2026 12:41 Відповісти

Завантаження...