8187 відвідувачів онлайн

ГУР показало знищення російської установки "Бастіон" у Криму: ще одна пошкоджена, є втрати серед окупантів. ВIДЕО

У ніч на 24 березня майстри Департаменту безпілотних систем ГУР МО України вистежили у Криму колону пускових установок "Бастіон-м", яка рухалась до позицій.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр ГУР. 

Як зазначається, внаслідок влучних ударів розвідників знищено одну з пускових та дві дороговартісні ракети "Циркон", ще один "Бастіон" зазнав ушкоджень.

Ліквідовано окупантів

За даними ГУР, знищено та поранено сімох окупантів.

"Армія держави-агресора застосовує ракети "циркон" зі складу комплексу "бастіон" передусім для терору цивільного населення України, зокрема, південних та східних областей. Цієї ночі плани агресора атакувати мирні міста було зірвано", - йдеться у повідомленні.

ГУР МО України нагадує - за кожен скоєний проти українського народу воєнний злочин буде справедлива відплата.

Що передувало?

Раніше Генштаб інформував, що уражено ворожу установку БРК "Бастіон", пункти управління та райони зосередження противника.

Топ коментарі
+20
Жирна мішень. Та ще й нафарширована. Жаль не десяток дронів прилетіло.
показати весь коментар
24.03.2026 15:48 Відповісти
+7
Жалко що тільки одну,їх там аж чотири було.
показати весь коментар
24.03.2026 15:51 Відповісти
+6
Браво, шкода не всі.
показати весь коментар
24.03.2026 15:52 Відповісти

Завантаження...