8673 відвідувача онлайн

Російський командир прив’язав до дерев п’ятьох підлеглих, б’є їх та знущається: "Ты уже обосрался!?", - "Виноват, товарищ...". ВIДЕО

У мережі опублікований відеозапис, що демонструє реальні методи "підтримання дисципліни" в лавах російської окупаційної армії. На кадрах зафіксовано, як російський командир влаштував публічну розправу над п'ятьма своїми підлеглими, прив’язавши їх до дерев у лісосмузі.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на відео видно, як розлючений офіцер б’є безпорадних солдатів та морально принижує. "Ты уже обосрался!?", - кричить командир до одного з прив’язаних, на що той лише покірно відповідає: "Виноват, товарищ...". Решта "покараних" також не чинять жодного опору, терплячи знущання та удари.

Увага! Ненормативна лексика!

Топ коментарі
+32
Саме таке майбутнє може чекати на містечкових ухилянтів.
Ваша прокрастинація (для тупих - грьобаний саботаж мобілізації) приведе до того, що ми закінчимося остаточно.
І тоді ті людоїди прийдуть в ваші міста. Тих з вас, кого не вб'ють на колінах - примусово мобілізують вже в свою армію.
І станете ви безсловесними рабами, м'ясом.
Ви цього заслуговуєте, так.
Але не заслуговують наші сім'ї.
Тому ми на фронті, а ви там. На диванчиках.
показати весь коментар
25.03.2026 09:47 Відповісти
+11
ось ви які антифашисти!🤣🤣🤣
показати весь коментар
25.03.2026 09:43 Відповісти
+8
Яка іронія. Людина під керівництвом чотирижди ухилянта розповідає іншим ухилянтам що вони саботажики і що їхнє ухилянство призведе до поразки.
показати весь коментар
25.03.2026 10:46 Відповісти

Завантаження...