9476 відвідувачів онлайн

Дрон знищив "штурмову" "Волгу" із п’яними окупантами, яку саме перевіряли на російському блокпосту. ВIДЕО

Розвідувальна ударна група "ГОРА" оприлюднила курйозне відео знищення "рідкісного екземпляра" ворожої техніки - блакитної ГАЗ-24 "Волга".

Як повідомляє Цензор.НЕТ, група нетверезих російських окупантів вирішила скористатися раритетним авто, щоб з'їздити по алкоголь у сусідній населений пункт.

Пригоди загарбників почалися з того, що на зворотному шляху вони помилилися на дорожній розв'язці та випадково виїхали на власний же крайній блокпост. Там російські військові, не впізнавши своїх, поклали "мандрівників" обличчям в асфальт і розпочали обшук автомобіля.

Українські оператори дронів, спостерігаючи за цією сценою, вирішили "допомогти" окупантам завершити перевірку.

"Група бухих росіян поїхала в сусідній населений пункт по добавку на гарній блакитній Волзі. По дорозі назад вони звернули на розв'язці не туди, і виїхали на свій же крайній блокпост. Там їх поклали мордой в асфальт і почали шманать. Нам це, звісно ж, сподобалось, але ми не могли не втрутитись. Ну а далі - результат на відео", - йдеться у коментарі до відео.

Топ коментарі
+15
Скажіть правду, гарна дорога? Якісно, найвеличніший лідер **********, підготувався до війни.
показати весь коментар
25.03.2026 12:33 Відповісти
+10
Дебіли дебілами, але позначити авто Z щоб гарно було видно з дрона здогадалися.
показати весь коментар
25.03.2026 12:46 Відповісти
+4
дорга ЗЕшибісь!!!
показати весь коментар
25.03.2026 12:34 Відповісти

Завантаження...