11123 відвідувача онлайн

Безпілотник ОБСЄ зняв мінометний вогонь бойовиків із передмість Донецька. ВIДЕО

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "5 канал", відповідне відео розміщено в YouTube. Його також поширив на своїй сторінці в Twitter посол США в Україні Пайєтт.


New @OSCE_SMM UAV night operations video -- numerous #Minsk violations including strikes on Ukraine-held #Avdiivka https://t.co/mEl44HBGrg
- Geoffrey Pyatt (@GeoffPyatt) 31 июля 2016 г.

На відео видно вибухи на окупованій частині Донбасу, але більшість - на українській території. На відео, знятому безпілотником, зафіксовані обстріли в основному поблизу Авдіївки.
Крім того, показано, як з окупованого селища Спартак поблизу Донецька ведеться обстріл українських позицій.



Зазначимо, селище Спартак розташоване за 15 км на північний захід від районного центру - міста Ясинувата і безпосередньо межує з Київським районом Донецька. На захід від села - злітна смуга Донецького аеропорту. На північній околиці - вентиляційної ствол шахти "Бутівка Донецька", один із центрів оборони українських військ.


спартак карта

В ОБСЄ відзначають, що спостерігають за ситуацією в зоні АТО в режимі 24/7. Близько 90 патрулів на день моніторять ситуацію з обох сторін від лінії зіткнення.

"У нічний час ми використовуємо різні технології - переважно безпілотні літальні апарати, статичні відеокамери та інше повітряне спостереження. Крім цього, спостереження в нічний час відбуваються за допомогою СММ - моніторів у 14 різних місцях по всій зоні конфлікту", - йдеться в описі до відео.

Дивіться також: Бойовики збили безпілотник ОБСЄ дальнього радіусу дії в Авдіївці. ФОТОрепортаж
Топ коментарі
+109
Беспилотник ОБСЕ заснял минометный огонь боевиков из пригородов Донецка - Цензор.НЕТ 923
показати весь коментар
01.08.2016 00:02 Відповісти
+53
Беспилотник ОБСЕ заснял минометный огонь боевиков из пригородов Донецка - Цензор.НЕТ 2988
показати весь коментар
31.07.2016 23:58 Відповісти
+38
- Украинец, мы же братья, давай мириться.
- Іди *****.
- Мне кажется, мы говорим на разных языках.
- Ой, справді. Пішов *****!!
показати весь коментар
01.08.2016 00:15 Відповісти

Завантаження...