10760 відвідувачів онлайн

Український вертоліт Мі-24 відпрацював по позиціях ворога некерованими ракетами С-8. ВIДЕО

Українська армійська авіація продовжує підтримувати наземні підрозділи, завдаючи нищівних ударів по скупченнях живої сили та техніки ворога. Як повідомляє Цензор.НЕТ, у мережі опубліковано відеозапис фрагментів бойової роботи екіпажу ударного гелікоптера Мі-24.

На кадрах зафіксовано момент виходу на бойовий курс та пуски некерованих авіаційних ракет (НАР) безпосередньо по позиціях російських окупантів на одній із ділянок лінії бойового зіткнення.

Топ коментарі
+9
Даже з-военкоры в свете последнего сбитого ка-52 выли что подобные обстрелы в условиях отсутствия линии фронта и комплексных укрепленных районов просто не имеют смысла. Обстрелять такими ракетами посадку в которой выкопана СПшка в которой сидят 2 солдата, зарывшись в землю и носа оттуда не показывая - это полная бессмыслица. По моему это просто списывание керосина и трата моторесурса, не говоря уже про риск для экипажа вертолета.
показати весь коментар
07.05.2026 14:28 Відповісти
+4
Я не знаю - наскільки був необхідним, той обстріл, і по якій саме цілі працював той вертоліт... Ти про "Змія горинича", чув? Знаєш, для чого він застосовується? Для пробивання проходів, у мінних полях... Так от - у Другу Світову так застосовувалися так звані "бангалорські торпеди" . А ще, для розмінування полів з "протипіхотками" використовувалися артнальоти по площі. Просто мінне поле обстрілювалося з артилерії, чи мінометів. Міни детонували від вибухів, і піхота мала можливість наступать... Можливо, тут було подібне... Адже кацапи широко використовують як "протипіхотки" ручні, так і "дистанційного мінування". Та й "приземлених" дронів, на "нейтралці", повно лежить... От тобі й привід для обстрілу...
показати весь коментар
07.05.2026 14:43 Відповісти
+1
Смерть русне! Больше убийств!
показати весь коментар
07.05.2026 14:34 Відповісти

Завантаження...