11938 відвідувачів онлайн

Лідер комуністів Зюганов підказав Кремлю, де взяти гроші: вилучити 130 трлн рублів із рахунків росіян і підприємств. ВIДЕО

Російські політики продовжують демонструвати дивовижну винахідливість у пошуку коштів для економіки та бюджету країни. Схоже, після резервних фондів, нових податків і позик у Кремля залишився ще один майже недоторканий ресурс - гроші росіян.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, лідер КПРФ Геннадій Зюганов під час передвиборчого з'їзду партії запропонував використати кошти росіян і підприємств, розміщені на банківських рахунках.

За словами Зюганова, на рахунках росіян сьогодні перебуває 67 трильйонів рублів, ще 63 трильйони належать підприємствам.

"В банках сегодня лежат 67 трлн ваших денег. 67 трлн и 63 трлн предприятий. В сумме 130 трлн. Это три государственных бюджета. Лежат и обогащают банкиров", - заявив лідер КПРФ.

При цьому комуніст поскаржився, що ці кошти нібито не працюють на економіку країни.

"Они не вкладываются ни в производство, никуда - и даже на победу", - пояснив Зюганов своє невдоволення тим фактом, що власники грошей досі мають можливість самостійно вирішувати, як ними розпоряджатися.

За оцінкою комуніста, "негайно знайти" можна близько 30 трильйонів рублів. Більше того, проблему він пропонує вирішити максимально просто.

"Спокойно можно быстро решить эту проблему. И я бы на месте президента решил её одним указом" - заявив Зюганов.

Таким чином, лідер російських комуністів фактично запропонував Кремлю звернути увагу на власні кошти громадян і бізнесу як на чергове джерело фінансування війни.

Схоже, після кількох років війни в Росії нарешті знайшли гроші, які ще не встигли витратити. Щоправда, для цього довелося зазирнути не до державних резервів, а на рахунки росіян.

Топ коментарі
+28
Але ж це добра заява, завтра черги будуть не тільки до АЗС
показати весь коментар
23.06.2026 00:43 Відповісти
+23
Корисна ініціатива. Потім підуть парні органи і трудові лагеря.
показати весь коментар
23.06.2026 00:46 Відповісти
+17
А от вам і нова павловська реХформа кацабчики))).
Що не 25 рочків плюс, вас все одно грабує ваша влада....
показати весь коментар
23.06.2026 00:23 Відповісти

Завантаження...