Окупант зафільмував "дорогу смерті" на Донеччині, всіяну знищеною технікою РФ. ВIДЕО
У мережі опублікували відеозапис, на якому російський військовий під час руху технікою фільмує одну з доріг на Донецькому напрямку.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, на кадрах від першої особи окупант показує маршрут, який російські військові використовують для пересування поблизу лінії бойового зіткнення.
Дорога буквально всіяна наслідками роботи українських операторів безпілотників.
Уздовж узбіччя видно знищену російську техніку, а поруч із нею - тіла окупантів, які не встигли залишити автівки.
На відео щонайменше 9 знищених одиниць російської техніки.
Кадри вкотре демонструють наслідки системної роботи українських операторів дронів, які перетворюють логістичні маршрути окупантів на так звані "дороги смерті".
Топ коментарі
+6 Oleksandr Valovyi
показати весь коментар
23.06.2026 19:18 Відповісти Посилання +6 Виталий Усякий #387308
показати весь коментар
23.06.2026 19:25 Відповісти Посилання +2 Sergei M #570318
показати весь коментар
23.06.2026 19:22 Відповісти Посилання