11938 відвідувачів онлайн

Окупант зафільмував "дорогу смерті" на Донеччині, всіяну знищеною технікою РФ. ВIДЕО

У мережі опублікували відеозапис, на якому російський військовий під час руху технікою фільмує одну з доріг на Донецькому напрямку.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на кадрах від першої особи окупант показує маршрут, який російські військові використовують для пересування поблизу лінії бойового зіткнення.

Дорога буквально всіяна наслідками роботи українських операторів безпілотників.

Уздовж узбіччя видно знищену російську техніку, а поруч із нею - тіла окупантів, які не встигли залишити автівки.

На відео щонайменше 9 знищених одиниць російської техніки.

Кадри вкотре демонструють наслідки системної роботи українських операторів дронів, які перетворюють логістичні маршрути окупантів на так звані "дороги смерті".

Топ коментарі
+6
Дорога для московитів, до пригожина і кабздона!!
показати весь коментар
23.06.2026 19:18 Відповісти
+6
напис в нього на лобовому склі чутко вказує дорогу куди він поїде, якщо прочитати її в зворотному напрямку
показати весь коментар
23.06.2026 19:25 Відповісти
+2
Яке їхало, таке і здибало
показати весь коментар
23.06.2026 19:22 Відповісти

Завантаження...