15162 відвідувача онлайн

Росіянка скиглить про відсутність пального та світла в окупованому Криму: "Иду пешком, потому что нет бензина". ВIДЕО

У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянка емоційно коментує ситуацію на тимчасово окупованому півострові Крим.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, дівчина розповідає, що змушена йти пішки до центру міста через відсутність бензину.

Також вона додає, що вирушила туди не задля прогулянки, а щоб зарядити свої гаджети, оскільки вдома відсутнє електропостачання.

"В Крыму иду пешком, потому что нет бензина. Иду куда-то в центр, потому что нет дома света, чтобы зарядить гаджеты"

Топ коментарі
+21
А що ж сталось? Телевізор не дає бензину?
показати весь коментар
23.06.2026 20:38 Відповісти
+21
Вибачте, але каміння з неба скінчилися. Тепер будуть бпла з неба
показати весь коментар
23.06.2026 20:38 Відповісти
+17
кацапка жри мох в сибире
показати весь коментар
23.06.2026 20:38 Відповісти

Завантаження...