Росіянка скиглить про відсутність пального та світла в окупованому Криму: "Иду пешком, потому что нет бензина". ВIДЕО
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянка емоційно коментує ситуацію на тимчасово окупованому півострові Крим.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, дівчина розповідає, що змушена йти пішки до центру міста через відсутність бензину.
Також вона додає, що вирушила туди не задля прогулянки, а щоб зарядити свої гаджети, оскільки вдома відсутнє електропостачання.
"В Крыму иду пешком, потому что нет бензина. Иду куда-то в центр, потому что нет дома света, чтобы зарядить гаджеты"
Топ коментарі
+21 Світлана #580894
показати весь коментар
23.06.2026 20:38 Відповісти Посилання +21 Oleg #616413
показати весь коментар
23.06.2026 20:38 Відповісти Посилання +17 Псамметих II
показати весь коментар
23.06.2026 20:38 Відповісти Посилання