Двоє уцілілих окупантів втекли до переліску і спостерігають за своїм палаючим автомобілем: "Нас въ#бало сегодня". ВIДЕО
У мережі опублікований відеозапис, на якому зафільмований охоплений вогнем автомобіль російських окупантів.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис зробили уцілілі після атаки українських воїнів росіяни. На записі видно, що їм вдалося відбігти від свого транспортного засобу на чималу відстань і вже із більш безпечного місця фіксувати пожежу.
Увага! Ненормативна лексика!
Буває ж красивий секс!