10655 відвідувачів онлайн

Двоє уцілілих окупантів втекли до переліску і спостерігають за своїм палаючим автомобілем: "Нас въ#бало сегодня". ВIДЕО

У мережі опублікований відеозапис, на якому зафільмований охоплений вогнем автомобіль російських окупантів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис зробили уцілілі після атаки українських воїнів росіяни. На записі видно, що їм вдалося відбігти від свого транспортного засобу на чималу відстань і вже із більш безпечного місця фіксувати пожежу.

Увага! Ненормативна лексика!

Топ коментарі
+9
в'***** і завтра. Але вже може не пощастить, і таки відірве ногу.
показати весь коментар
25.06.2026 15:19 Відповісти
+4
Нас въ#бало сегодня"
Буває ж красивий секс!
показати весь коментар
25.06.2026 15:13 Відповісти
+4
s завтра теж в'***
показати весь коментар
25.06.2026 15:17 Відповісти

Завантаження...