11524 відвідувача онлайн

"Двохсотий" водій-росіянин лежить на асфальті поруч зі своєю вантажівкою на трасі поблизу окупованого Маріуполя: "Ой, бл#дь! Дрон. Прямо в кабину". ВIДЕО

У соціальних мережах поширили відеозапис, знятий водієм російського вантажного автомобіля під час руху автодорогою у напрямку тимчасово окупованого Маріуполя. На кадрах зафіксовано наслідки вогневого ураження іншого транспортного засобу, що стоїть на дорозі.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на записі видно пошкодження кабіни автомобіля внаслідок влучання безпілотного літального апарата, а також тіло загиблого водія, яке лежить на асфальті поруч із технікою.

Увага! Ненормативна лексика!

Топ коментарі
+29
Кацап, нЄ завідуй, скоро і до тебе в кабіну прилетить
показати весь коментар
25.06.2026 11:06 Відповісти
+28
Не *****, а хороший дрон
показати весь коментар
25.06.2026 11:02 Відповісти
+24
Не..уй шастать! Ой, нехай щастить )
показати весь коментар
25.06.2026 11:01 Відповісти

Завантаження...