10426 відвідувачів онлайн

Цього року Україна вже повернула 1596 осіб з полону РФ, - Зеленський. ВIДЕО

Україна продовжує повертати людей із російського полону, зокрема цього року вже вдалося визволити 1596 осіб.

Про це повідомив президент Володимир Зеленський, передає Цензор.НЕТ.

Обміни тривають

"Ми продовжуємо повертати людей із російського полону: сьогодні ще 160 військових удома. Майже всі вони були в полоні ще з 22-го року. Захисники Маріуполя, Азовсталі, всієї Донеччини, інших напрямків. Запоріжжя, Київщина, Сумська область. Ми маємо повернути кожного й кожну – і військових, і цивільних, – хто досі в російській неволі", - йдеться в повідомленні.

Зеленський наголосив, що перевірки тривають щодо кожного прізвища. І цього року результати відчутні, обміни тривають.

Наступальна активність України

Також президент подякував команді, яка займається перемовинами, і кожному підрозділу, які поповнюють обмінний фонд для України.

За словами Зеленського, наступальна активність України на фронті та відбиття російських штурмів – це можливість, в тому числі, повернути наших із Росії.

"Вже більш ніж 9500 людей повернули від початку повномасштабної війни. Тільки вже за цей рік – 1596 наших українців та українок. Очікуємо також наступні етапи. Дякую", - додав він.

Завантаження...