9370 відвідувачів онлайн

Прикордонники "Фенікса" знищили РСЗВ "Ураган", гармату "Гіацинт-Б", БТР та вантажівку з боєкомплектом. ВIДЕО

Прикордонники-оператори підрозділу "Фенікс" завдали серії результативних ударів по особовому складу та техніці російських окупантів на Торецькому, Добропільському та Гуляйпільському напрямках.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, FPV-дрони та скиди українських захисників знищили особовий склад противника в траншеях, на відкритій місцевості та в укриттях.

Серед уражених цілей - реактивна система залпового вогню "Ураган", гармата "Гіацинт-Б", БТР, бронетехніка та вантажівка з боєкомплектом.

Після точного влучання по вантажівці з боєприпасами сталася потужна детонація, яка повністю знищила ціль.

Кадри бойової роботи оприлюднені у соцмережах.

Завантаження...