6789 відвідувачів онлайн

Росіянка про перебої зі світлом і дефіцит бензину в Криму: "Работают везде генераторы, я не знаю, где люди берут бензин". ВIДЕО

У мережі опублікували відеозапис, на якому місцева жителька розповідає про ситуацію, з якою зіткнулися мешканці та відпочивальники з РФ у тимчасово окупованому Криму.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, росіянка скиглить, що на вулицях працюють лише генератори, однак вона не розуміє, звідки люди беруть для них бензин, адже пального на півострові також немає.

"У нас на улицах как во время блэкаута в 2014 году. Работают везде генераторы, я не знаю, правда, где люди берут бензин на них, потому что бензина тоже нет", - емоційно коментує росіянка.

Також на інших кадрах повідомляється, що в Севастополі вже другу добу частково відсутнє електропостачання, а супермаркети працюють без освітлення - працюють лише касові зони.

Топ коментарі
+26
В що ж трапилося?! Перемога над "хахламі" відкладається??? Будь те ви кацапи прокляті на вІки!!!
показати весь коментар
27.06.2026 13:55 Відповісти
+22
Пітари, радійте, що вас пожаліли і зараз літо. Я так з акумом та інвертором вже не одну зиму пережив, мені не звикати. Літо може дуже неочікувано закінчитись і тоді ви охренієте. Тим більше, що до зими вам там все можуть винести. Пизтуйте нах, доки не пізно.
показати весь коментар
27.06.2026 14:03 Відповісти
+21
Це ще каміння з неба не падало
показати весь коментар
27.06.2026 13:55 Відповісти

Завантаження...