Росіянка про перебої зі світлом і дефіцит бензину в Криму: "Работают везде генераторы, я не знаю, где люди берут бензин". ВIДЕО
У мережі опублікували відеозапис, на якому місцева жителька розповідає про ситуацію, з якою зіткнулися мешканці та відпочивальники з РФ у тимчасово окупованому Криму.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, росіянка скиглить, що на вулицях працюють лише генератори, однак вона не розуміє, звідки люди беруть для них бензин, адже пального на півострові також немає.
"У нас на улицах как во время блэкаута в 2014 году. Работают везде генераторы, я не знаю, правда, где люди берут бензин на них, потому что бензина тоже нет", - емоційно коментує росіянка.
Також на інших кадрах повідомляється, що в Севастополі вже другу добу частково відсутнє електропостачання, а супермаркети працюють без освітлення - працюють лише касові зони.
Топ коментарі
+26 Georg Lotar Georg Lotar #551191
показати весь коментар
27.06.2026 13:55 Відповісти Посилання +22 Abu Li
показати весь коментар
27.06.2026 14:03 Відповісти Посилання +21 Перехватчик
показати весь коментар
27.06.2026 13:55 Відповісти Посилання
Перемога над "хахламі" відкладається??? Будь те ви кацапи прокляті на вІки!!!