Ми не торгуємо з окупантами, ми обмінюємося товарами, - Насалик. ВIДЕО
Як передає Цензор.НЕТ, про це сказав міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик у ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1".
Як повідомляли, 2 лютого учасники торгової блокади перекрили залізничні колії біля Бахмута.
Як повідомляли, 2 лютого учасники торгової блокади перекрили залізничні колії біля Бахмута.
25 січня ветерани АТО заблокували залізницю Луганськ - Попасна в рамках торгової блокади окупованих регіонів Донбасу. Було заблоковано рух 12 поїздів загальною кількістю 700 вагонів.
Заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука прокоментував це рішення так: "Ініціатори акції діють за межами законодавчого поля". А міністр із питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш виступив проти можливої заборони на провезення товарів через лінію зіткнення на Донбасі: "Необхідно мати можливість переміщати вугілля, інакше матимемо проблему по всій країні".
Благотворительность... Шутник или идиот?...