6242 відвідувача онлайн

Ми не торгуємо з окупантами, ми обмінюємося товарами, - Насалик. ВIДЕО

Як передає Цензор.НЕТ, про це сказав міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик у ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1".
Читайте також: Директор Авдіївського коксохімічного заводу про блокаду: "Це самоуправство і беззаконня"

Як повідомляли, 2 лютого учасники торгової блокади перекрили залізничні колії біля Бахмута.
25 січня ветерани АТО заблокували залізницю Луганськ - Попасна в рамках торгової блокади окупованих регіонів Донбасу. Було заблоковано рух 12 поїздів загальною кількістю 700 вагонів.
Заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука прокоментував це рішення так: "Ініціатори акції діють за межами законодавчого поля". А міністр із питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш виступив проти можливої ​​заборони на провезення товарів через лінію зіткнення на Донбасі: "Необхідно мати можливість переміщати вугілля, інакше матимемо проблему по всій країні".
Топ коментарі
+122
Дык и войны нет - пацаны просто пулями и снарядами обмениваются. (с) .
показати весь коментар
10.02.2017 05:09 Відповісти
+97
Это уже форменное издевательство над здравым смыслом, над народом. Провластные выплятки совсем края попутами, несут ахинею и считают народ за безмозглое быдло.
показати весь коментар
10.02.2017 02:06 Відповісти
+94
Не торгуем, а обмениваемся товарами...
Благотворительность... Шутник или идиот?...
показати весь коментар
10.02.2017 02:03 Відповісти

Завантаження...