10485 відвідувачів онлайн
5 888 26

Кіберполіція отримала від ОБСЄ 194 одиниці спецобладнання для протидії кіберзагрозам. ВIДЕО

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Департамент комунікації МВС.




"Ми дякуємо іноземним партнерам за підтримку, яку вони нам надають. І сьогодні ми заявляємо про черговий етап нашого співробітництва, про передачу спеціального цифрового обладнання для кіберполіції. Дуже важливо, що Україна впевнено інтегрується у світову боротьбу з кіберзлочинністю. Ці кроки ми робимо дуже швидко і дуже впевнено, адже і від нас залежить безпека в усьому світі та Європі", - заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Голова Національної поліції Сергій Князєв наголосив, що надана техніка дозволить швидше реагувати на кіберзагрози та запропонував фахівцям з-за кордону стати викладачами для майбутніх поліцейських.

Читайте також: Кіберполіція отримала близько 3 тис. звернень про атаки вірусу Petya.A

"Поліція тільки виграє, якщо наша взаємодія продовжиться. Можливо, ви будете зацікавлені долучитися до роботи з реформування поліцейської освіти. Не так давно я анонсував створення в Україні першої Поліцейської академії. І буду радий запросити фахівців з-за кордону як викладачів", - сказав він

У МВС зазначають, що з вересня 2016 року, на базі Харківського національного університету внутрішніх справ, працівники Департаменту кіберполіції проходили курси з підвищення кваліфікації. Курсантам довелося пройти не тільки складний попередній відбір, але і закінчити 760-годинне навчання і витримати 4 місячний курс підготовки.
Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії Джудіт Гоф зазначила, що 186 представників кіберполіції з гідністю пройшли всі навчання.


"Не можу не відзначити той факт, що 48% всіх курсантів отримали відмінні оцінки і тільки 3% поліцейських не змогли завершити цей курс. Ми бачимо позитивні зміни в реформуванні силового відомства України, адже серед наших учнів були жінки - і це дуже важливо! Ми раді, що у нас є можливість разом з Україною боротися проти кіберзлочинності", - зазначила посол.

Гоф підкреслила, що навчання в Харкові і тренінги, які відбулися в Києві з участю британських експертів, дозволили українським кіберполіцейським освоїти нові навички та вміння. Тому, нове обладнання допоможе застосовувати і закріплювати отримані знання в повсякденній роботі.

У МВС нагадали, що в рамках проекту "Розвиток можливостей кіберполіції" в березні 2017 міжнародні донори вже передали близько 130 позицій інформаційних і комунікаційних технологій Департаменту кіберполіції.
Топ коментарі
+4
Что за бред? 2 роутера CCR1036-8G-2S+ по 1000$ каждый, 2 веб камеры, пару каких-то мониторов и 2 сетевые?!! Это супер-пупер оборудование? Бред сивой кобылы, хоть бы не позорились. И этим они кибератаки собрались отбивать?
показати весь коментар
19.07.2017 18:23 Відповісти
+3
За які результати мова, коли це сьогодні передали? Аби ляпнути...
показати весь коментар
19.07.2017 13:23 Відповісти
+3
[Вооруженное столкновение на Донбассе: Перестрелка между боевиками и правоохранителями ДНР: один военный и двое милиционеров убиты, еще пятеро участников - ранены, - ГУР - боевик, Минобороны, разведка, стрельба, Донбасс, Оккупированные территории - Крым и Донбасс, Вооруженное столкновение на Донбассе (19.07.17 13:23) « Происшествия « Новости | Цензор.НЕТ]: Посмотри! https://censor.net/news/448375/***************************************************************************************************

Снова низззяяя "пасачувствавать" парашникам....
показати весь коментар
19.07.2017 13:27 Відповісти

Завантаження...