ОБСЄ: Терористи використовують лазер для "засліплення" камер місії. ВIДЕО
Про це йдеться в повідомленні СММ ОБСЄ, інформує Цензор.НЕТ.
У місії показали відео з лазером, який працює на підконтрольній терористам території і в нічний час "засліплює" камеру місії. В ОБСЄ стверджують, що таким чином бойовики намагаються щось приховати від спостерігачів.
Нагадаємо, ОБСЄ встановила камеру спостереження в Станиці Луганській для цілодобового моніторингу ситуації на лінії розмежування. Крім того, такі камери з'явилися на контрольно-пропускних пунктах в'їзду / виїзду "Гнутове", "Майорськ" і "Мар'їнка".
Из Сирии сообщают, что сегодня утром возле города Саламия был сбит российский вертолет.
Его сбили из ПТРК, когда он заходил на посадку возле одного из асадитских блокпостов.
Якобы вот это он горит.