10223 відвідувача онлайн
39 750 73

ОБСЄ: Терористи використовують лазер для "засліплення" камер місії. ВIДЕО

Про це йдеться в повідомленні СММ ОБСЄ, інформує Цензор.НЕТ.
Читайте також: ОБСЄ зафіксувала біля Бахмута зенітну ракетну систему "Оса"

У місії показали відео з лазером, який працює на підконтрольній терористам території і в нічний час "засліплює" камеру місії. В ОБСЄ стверджують, що таким чином бойовики намагаються щось приховати від спостерігачів.
Нагадаємо, ОБСЄ встановила камеру спостереження в Станиці Луганській для цілодобового моніторингу ситуації на лінії розмежування. Крім того, такі камери з'явилися на контрольно-пропускних пунктах в'їзду / виїзду "Гнутове", "Майорськ" і "Мар'їнка".

Також читайте: Продаж вугілля з ОРЛО в Польщу здійснювали син екс-заступника міністра енергетики України і "чиновник ЛНР", - Казанський. ФОТО
Топ коментарі
+58
Бедненькие ОБСЕ. И так слепые, а тут еще и лазер!
показати весь коментар
06.10.2017 13:59 Відповісти
+34
ОБСЕ: Террористы применяют лазер для "ослепления" камер миссии - Цензор.НЕТ 735
показати весь коментар
06.10.2017 14:12 Відповісти
+18
Оффтоп
Из Сирии сообщают, что сегодня утром возле города Саламия был сбит российский вертолет.
Его сбили из ПТРК, когда он заходил на посадку возле одного из асадитских блокпостов.
Якобы вот это он горит.
ОБСЕ: Террористы применяют лазер для "ослепления" камер миссии - Цензор.НЕТ 403
ОБСЕ: Террористы применяют лазер для "ослепления" камер миссии - Цензор.НЕТ 6034
показати весь коментар
06.10.2017 14:08 Відповісти

Завантаження...