3394 посетителя онлайн

Россияне заявляют об атаке БПЛА на Москву

Вечером 10 августа Москву атаковали беспилотник.

Об этом заявил мэр города Сергей Собянин, передает Цензор.НЕТ.

Глава столицы РФ трижды сообщал, что силы ПВО Минобороны "сбили беспилотник, летевший на Москву. На месте падения обломков работают специалисты экстренных служб".

Сообщение Собянина об атаке БПЛА

Топ комментарии
+35
Наші безпілотники повинні кожної ночі летіти на ту Мацкву!
показать весь комментарий
11.08.2025 02:33 Ответить
+27
Кацап це не людина, це вид гівна.
показать весь комментарий
11.08.2025 05:24 Ответить
+16
Ото круто - аж цілий 1 безпілотник на москву Зеленський відправив.

Напевно Зеленський і Міндіч по документам так штук 200 списали.

Ну а гроші.?
А вкрадені державні гроші за мільйони безпілотників у Зеленського і Міндіча на офшорних рахунках за кордоном.

А москаль Сирський жене Українських воїнів на ''м'ясо'' - виконуючи накази Зеленського.

Таким чином Зеленський змагається х москальським окупаційним ****** - хто вб'є більше Українців...
показать весь комментарий
11.08.2025 04:17 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Наші безпілотники повинні кожної ночі летіти на ту Мацкву!
показать весь комментарий
11.08.2025 02:33 Ответить
а вона шо недоторкана?
показать весь комментарий
11.08.2025 02:44 Ответить
мабуть як верховна рада чи конча заспа
показать весь комментарий
11.08.2025 04:50 Ответить
Давайте по Капотні, не тільки ж Саратову чорне задимлєніє.
показать весь комментарий
11.08.2025 02:47 Ответить
а хлопок, хлопок був?
показать весь комментарий
11.08.2025 02:50 Ответить
«Хлопок, обломкі, задимлєніє»
показать весь комментарий
11.08.2025 08:52 Ответить
Орест Лютий? )
показать весь комментарий
11.08.2025 09:31 Ответить
ні !!! ольга *********, салав'їний памьот і тд.тп ...
показать весь комментарий
11.08.2025 11:56 Ответить
Це нова пісня - https://youtu.be/793AcwZb7OE Орест Лютий - Хлопок, обломкі, задимлєніє
показать весь комментарий
11.08.2025 15:15 Ответить
Бомбезно))
показать весь комментарий
11.08.2025 16:32 Ответить
Так, він.
показать весь комментарий
11.08.2025 16:35 Ответить
Ви з Сашком мені зробили день))))) пішла далі слухати альбом 🐿👏🥳
показать весь комментарий
11.08.2025 17:30 Ответить
💙💛
показать весь комментарий
11.08.2025 19:07 Ответить
брешуть, курносі - це точно не ми...
курять, собаки скажені, де щє не попало....
показать весь комментарий
11.08.2025 03:06 Ответить
показать весь комментарий
11.08.2025 04:17 Ответить
"...Зеленський...хто вбє більше українців..." Та його для того поставило злочинне етнічне угрупування Коломойського і Ко \може не забанить\ , для розстановки в керівництві держави своїх в чорних капелюхах, сприянні корупції для своїх і прикриття цих злочинів силовими органами, \ як приклад офіцери ГУР і СБУ охороняли корупціонера Чернишова, \ і звичайно вбивство патріотичної частини громадян.
показать весь комментарий
11.08.2025 04:49 Ответить
Точно, Зеленський шось там відправляє.
показать весь комментарий
11.08.2025 07:43 Ответить
Кацап це не людина, це вид гівна.
показать весь комментарий
11.08.2025 05:24 Ответить
Кацапи проходять посвяту у чоловіки або через швабру чи пляшку а те що на зонах менти і співкамерники роблять то не рахується діряве на дірявому і дірявим поганя і країна їх підарашка зветься
показать весь комментарий
11.08.2025 07:49 Ответить
Ти ба гімно ще щось пише
показать весь комментарий
11.08.2025 07:45 Ответить
Хлопці, та прихлопніть уже нарешті цього кумедного бота. Задовбав уже, шутнік.
показать весь комментарий
11.08.2025 08:08 Ответить
На мокші має сіпатись око, кожен раз, коли вони спробують подумати про Україну!
Ця війна має бути останньою для цієї території!
показать весь комментарий
11.08.2025 08:59 Ответить
"Ввечері 10 серпня Москву атакували безпілотник."

Так "атакувалИ" чи "безпілотниК"? Цікаво, а масквічі це помітили? Чи якби не допис собяніна, то вони про те і не дізнались би?
показать весь комментарий
11.08.2025 09:38 Ответить
Мацква має бути спалена!!!
показать весь комментарий
11.08.2025 11:00 Ответить
Та палили її, і кримсько татари, і польська шляхта, і французи, і литовці.. У всі віки..
показать весь комментарий
11.08.2025 16:46 Ответить
Заблукав...
показать весь комментарий
11.08.2025 11:23 Ответить


три кольца ПВО Масквы
показать весь комментарий
11.08.2025 12:00 Ответить
жаль что не по кремлю ******* там где ***** сидит!
показать весь комментарий
11.08.2025 13:00 Ответить
Чудово, якраз перед т.з. "переговорами" Україна має показати що налаштована битись далі, а не капітулювати. Можливо, до 15 серпня талановитий головком Сирський проведе ще одну успішну наступальну операцію на російській території.
показать весь комментарий
11.08.2025 13:33 Ответить
Москва повинна бути знищена разом з кацапами як там проживають, Київ жав добро на її будівницство, тепер забирає це добро назад і вона має згоріти у вогні!
показать весь комментарий
11.08.2025 14:19 Ответить