4126 відвідувачів онлайн

Росіяни заявляють про атаку БпЛА на Москву

Ввечері 10 серпня Москву атакували безпілотник.

Про це заявив мер міста Сергій Собянін, передає Цензор.НЕТ.

Очільник столиці РФ тричі повідомляв, що сили ППО Міноборони "збили безпілотник, що летів на Москву. На місці падіння уламків працюють фахівці екстрених служб".

Повідомлення Собяніна про атаку БпЛА

Топ коментарі
+35
Наші безпілотники повинні кожної ночі летіти на ту Мацкву!
показати весь коментар
11.08.2025 02:33 Відповісти
+27
Кацап це не людина, це вид гівна.
показати весь коментар
11.08.2025 05:24 Відповісти
+16
Ото круто - аж цілий 1 безпілотник на москву Зеленський відправив.

Напевно Зеленський і Міндіч по документам так штук 200 списали.

Ну а гроші.?
А вкрадені державні гроші за мільйони безпілотників у Зеленського і Міндіча на офшорних рахунках за кордоном.

А москаль Сирський жене Українських воїнів на ''м'ясо'' - виконуючи накази Зеленського.

Таким чином Зеленський змагається х москальським окупаційним ****** - хто вб'є більше Українців...
показати весь коментар
11.08.2025 04:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Наші безпілотники повинні кожної ночі летіти на ту Мацкву!
показати весь коментар
11.08.2025 02:33 Відповісти
а вона шо недоторкана?
показати весь коментар
11.08.2025 02:44 Відповісти
мабуть як верховна рада чи конча заспа
показати весь коментар
11.08.2025 04:50 Відповісти
Давайте по Капотні, не тільки ж Саратову чорне задимлєніє.
показати весь коментар
11.08.2025 02:47 Відповісти
а хлопок, хлопок був?
показати весь коментар
11.08.2025 02:50 Відповісти
«Хлопок, обломкі, задимлєніє»
показати весь коментар
11.08.2025 08:52 Відповісти
Орест Лютий? )
показати весь коментар
11.08.2025 09:31 Відповісти
ні !!! ольга *********, салав'їний памьот і тд.тп ...
показати весь коментар
11.08.2025 11:56 Відповісти
Це нова пісня - https://youtu.be/793AcwZb7OE Орест Лютий - Хлопок, обломкі, задимлєніє
показати весь коментар
11.08.2025 15:15 Відповісти
Бомбезно))
показати весь коментар
11.08.2025 16:32 Відповісти
Так, він.
показати весь коментар
11.08.2025 16:35 Відповісти
Ви з Сашком мені зробили день))))) пішла далі слухати альбом 🐿👏🥳
показати весь коментар
11.08.2025 17:30 Відповісти
💙💛
показати весь коментар
11.08.2025 19:07 Відповісти
брешуть, курносі - це точно не ми...
курять, собаки скажені, де щє не попало....
показати весь коментар
11.08.2025 03:06 Відповісти
показати весь коментар
11.08.2025 04:17 Відповісти
"...Зеленський...хто вбє більше українців..." Та його для того поставило злочинне етнічне угрупування Коломойського і Ко \може не забанить\ , для розстановки в керівництві держави своїх в чорних капелюхах, сприянні корупції для своїх і прикриття цих злочинів силовими органами, \ як приклад офіцери ГУР і СБУ охороняли корупціонера Чернишова, \ і звичайно вбивство патріотичної частини громадян.
показати весь коментар
11.08.2025 04:49 Відповісти
Точно, Зеленський шось там відправляє.
показати весь коментар
11.08.2025 07:43 Відповісти
Кацап це не людина, це вид гівна.
показати весь коментар
11.08.2025 05:24 Відповісти
Кацапи проходять посвяту у чоловіки або через швабру чи пляшку а те що на зонах менти і співкамерники роблять то не рахується діряве на дірявому і дірявим поганя і країна їх підарашка зветься
показати весь коментар
11.08.2025 07:49 Відповісти
Ти ба гімно ще щось пише
показати весь коментар
11.08.2025 07:45 Відповісти
Хлопці, та прихлопніть уже нарешті цього кумедного бота. Задовбав уже, шутнік.
показати весь коментар
11.08.2025 08:08 Відповісти
На мокші має сіпатись око, кожен раз, коли вони спробують подумати про Україну!
Ця війна має бути останньою для цієї території!
показати весь коментар
11.08.2025 08:59 Відповісти
"Ввечері 10 серпня Москву атакували безпілотник."

Так "атакувалИ" чи "безпілотниК"? Цікаво, а масквічі це помітили? Чи якби не допис собяніна, то вони про те і не дізнались би?
показати весь коментар
11.08.2025 09:38 Відповісти
Мацква має бути спалена!!!
показати весь коментар
11.08.2025 11:00 Відповісти
Та палили її, і кримсько татари, і польська шляхта, і французи, і литовці.. У всі віки..
показати весь коментар
11.08.2025 16:46 Відповісти
Заблукав...
показати весь коментар
11.08.2025 11:23 Відповісти


три кольца ПВО Масквы
показати весь коментар
11.08.2025 12:00 Відповісти
жаль что не по кремлю ******* там где ***** сидит!
показати весь коментар
11.08.2025 13:00 Відповісти
Чудово, якраз перед т.з. "переговорами" Україна має показати що налаштована битись далі, а не капітулювати. Можливо, до 15 серпня талановитий головком Сирський проведе ще одну успішну наступальну операцію на російській території.
показати весь коментар
11.08.2025 13:33 Відповісти
Москва повинна бути знищена разом з кацапами як там проживають, Київ жав добро на її будівницство, тепер забирає це добро назад і вона має згоріти у вогні!
показати весь коментар
11.08.2025 14:19 Відповісти