9597 відвідувачів онлайн

Використовуємо різні джерела інформації для об’єктивності, в тому числі DeepState, - Сирський

сирський

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський визнав випадки отримання недостовірної інформації від підрозділів щодо ситуації на фронті.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

"На жаль, дійсно, є випадки, коли безпосередньо з місць ведення бойових дій надається неправдива інформація про стан та положення окремих підрозділів.

Тому, щоб мати об'єктивну інформацію, ми отримуємо її з багатьох джерел. Ось, наприклад, тільки що, поки ми з вами говоримо, мені прийшло оновлення від DeepState. Ми використовуємо всі види джерел інформації для об’єктивності, в тому числі і DeepState.

Я не хочу сказати, що це "остання інстанція" в отриманні реалістичної інформації, бо він теж припускається помилок. Але це джерело інформації, яке часто допомагає отримати дані про загрозу втрати позиції", - розповів головком.

Топ коментарі
+5
Сир що краще, Фламінго, чи Трембіта?
показати весь коментар
18.08.2025 19:21 Відповісти
+5
простыми словами: у него, ЗЕленого ставленника, и так бардак полный с донесениями и данными так еще и аналитиков Штаба заставляют вычитывать кучу экспердных сайтов. Потужных..
Ясно ?
показати весь коментар
18.08.2025 19:24 Відповісти
+5
Чому Сирський так часто дає інтерв'ю, може хоче в президенти?
Зєля, непорядок! Треба Сирського послом в Магадан зробити.
показати весь коментар
18.08.2025 19:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сир що краще, Фламінго, чи Трембіта?
показати весь коментар
18.08.2025 19:21 Відповісти
Какая разніца, якщо то всьо лише в мультиках від 95 кварталу?
показати весь коментар
18.08.2025 19:25 Відповісти
"Пекло" - прогундосив Хрипатий з голубого екрану

.
показати весь коментар
18.08.2025 19:26 Відповісти
простыми словами: у него, ЗЕленого ставленника, и так бардак полный с донесениями и данными так еще и аналитиков Штаба заставляют вычитывать кучу экспердных сайтов. Потужных..
Ясно ?
показати весь коментар
18.08.2025 19:24 Відповісти
Брєд !
Генштаб не довіряє командирам
Чому?
Тому що командири "ліплять горбатого" щоб генштаб від них відчепився

Цю систему брехні та безладу ввід в ЗСУ про-сирський

.
показати весь коментар
18.08.2025 19:25 Відповісти
Ти зовсім далекий від армії. Така система була завжди.
показати весь коментар
18.08.2025 19:29 Відповісти
Чому Сирський так часто дає інтерв'ю, може хоче в президенти?
Зєля, непорядок! Треба Сирського послом в Магадан зробити.
показати весь коментар
18.08.2025 19:27 Відповісти
Не-не. Ему еще всю ответственность за результат войны нести, потому и держат. Не все докладывал Сырский, иначе бы Зегевара ого-го...
показати весь коментар
18.08.2025 19:34 Відповісти
сирський чєго ізволітє!
маленька сов'єтська армія ніколи не переможе велику сов'єтську армію!
(пан генерал батько залужний)
показати весь коментар
18.08.2025 19:36 Відповісти
комік ти такий прикольний!
показати весь коментар
18.08.2025 22:48 Відповісти
Це ж треба - головнокомандувач визнав, що не володіє ситуацією на фронті, що командири, яких він сам напризначав, його дурять, і не застрелився.
показати весь коментар
18.08.2025 23:16 Відповісти
Висновок тіки один-сирка потрібно міняти.
показати весь коментар
19.08.2025 04:38 Відповісти