8 248 27

Відключення світла знову відклали: Вони розпочнуться на чотири години пізніше (оновлено)

енергетика,світло

У середу, 12 червня, стабілізаційні відключення електроенергії розпочнуться на чотири години пізніше – з 19:00, повідомляє пресслужба енергохолдингу ДТЕК.

"Стабілізаційні відключення почнуться ще на дві години пізніше – з 19:00. За інформацією від "Укренерго", графіки будуть застосовуватись з 19:00 до 23:00", – йдеться у повідомленні.

Раніше в "Укренерго" повідомили, що обленерго застосовуватимуть графіки погодинних відключень з 17:00 до 23:00. Скорочення періоду вимкнень компанія пояснює знеструмленням значної кількості споживачів унаслідок негоди.

Раніше компанія анонсувала початок дії стабілізаційних відключень з 15:00. 

Читайте також: Унаслідок негоди знеструмлення є у шести областях, – "Укренерго"

Нагадаємо, за даними Міненерго, через масштабні обстріли енергетичної інфраструктури після 22 березня 2024 року Україна втратила близько 9 ГВт потужностей. Зокрема, дуже постраждали теплові електростанції державної компанії "Центренерго" та гідроелектростанції "Укргідроенерго".

Через дефіцит потужності внаслідок обстрілів оператор енергосистеми НЕК "Укренерго" з початку травня почав обмежувати енергоживлення промисловості, а з 14 травня обмеження електропостачання поширили на побутових споживачів.

Голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький попереджав, що повністю уникнути відключень не вдасться ні влітку, ні восени.

Топ коментарі
+8
Тільки не треба цих жалюгідних маніпуляцій про фронти. Бо фронти заваляться повністю, коли тил без енергетики ляже пластом. Подоляківські методички такі подоляківські, що від них аж портянками тхне
показати весь коментар
12.06.2024 14:48 Відповісти
+8
показати весь коментар
12.06.2024 15:00 Відповісти
+6
Доречі, вони у травн вимикали світло, "бо хмарно". Вже не зрозумієш, які в них обосную правдиві, а які - суцільна брехня.
показати весь коментар
12.06.2024 14:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Кац, сам підеш за крейсером мацква чи тобі допомогти?
показати весь коментар
12.06.2024 14:39 Відповісти
Нема куди продавать вже? Вирішили трохи дати українцям?
показати весь коментар
12.06.2024 14:39 Відповісти
Ага, або від дощів сонячна генерація працює краще))
показати весь коментар
12.06.2024 14:46 Відповісти
Доречі, вони у травн вимикали світло, "бо хмарно". Вже не зрозумієш, які в них обосную правдиві, а які - суцільна брехня.
показати весь коментар
12.06.2024 14:58 Відповісти
Восславім жє Ах какого... Ахмєтова! Алілуйя!
В нас тепер світло від погоди залежить - помірна температура - є світло, жарко/холодно - сидіть у темряві. Докерувалися...
показати весь коментар
12.06.2024 14:42 Відповісти
Вона не вигідна Ах какому чєловєку. Дешева занадто.
показати весь коментар
12.06.2024 14:49 Відповісти
На фронті про це не думають. І ні про холод, або спеку. Під мирним небом можна трохи й потерпіти.
показати весь коментар
12.06.2024 14:47 Відповісти
Тільки не треба цих жалюгідних маніпуляцій про фронти. Бо фронти заваляться повністю, коли тил без енергетики ляже пластом. Подоляківські методички такі подоляківські, що від них аж портянками тхне
показати весь коментар
12.06.2024 14:48 Відповісти
Хто такий подоляка ? І що це за портки такі у нього, що ви їх одразу згадуєте ? Проте своя сорочка ближче до тіла чи не так ? То для чого згадувати тил ? Моя бабуся (світла голова) казала про війну: " Ми тут і у сараї переночуємо (німці з хати поперли всю сім'ю), а ось як дід наш там на фронті, де він заночує, хто його нагодує!"
показати весь коментар
12.06.2024 15:02 Відповісти
Подоляка - це твій шеф. Бо такі тупі маніпуляції на кшталт - "Хто не згоден - в окопи!" та "неначасі - в нас війна!" для виправдовування саботажу і держзради зелені і олігархату, притаманні тільки тупій подоляцькій ботві. Такий примітивний трешак ще проходив у перший рік війни, поки люди дегротам у владі вірили. Тепер - не проходить.
Отож, змінюй методичку, куратори не заплатять.
показати весь коментар
12.06.2024 15:20 Відповісти
Подоляка - це кацапський пропагандист. А ти з Подоляком, мабуть, сплутало - верзеш дурню, то хоч призвища вивчи, дурненьке.
показати весь коментар
12.06.2024 15:22 Відповісти
То це Ахметов ракетами по Електростанціях валить? Чи де Ахметов має взяти електрику замість зруйнованиї електростанцій? Чи електростанції можна захистити від прямого влучання ракети чимсь крім ППО?
Так й народ у нас безвідповідальний... От у мене сусіди дятли - у них цілий день кондер працює - при 25 - охолоджує, бо їм жарко, при 18 - вже гріє, бо їм холодно. Про одягти щось вони не чули і їм пох на електрику - "ми платимо" - а винен хтось інший...
показати весь коментар
12.06.2024 15:21 Відповісти
показати весь коментар
12.06.2024 16:38 Відповісти
Сьогодні вимикали з 10:00 до 12:00 тому, хай не розповідають ці байки. Вчора теж вимикали, але з 12:00 до 14:00. Кожен день брешуть.
показати весь коментар
12.06.2024 14:49 Відповісти
показати весь коментар
12.06.2024 15:00 Відповісти
12 червня, стабілізаційні відключення електроенергії розпочнуться на дві години пізніше - з 17:00.

Про це https://t.me/dtek_ua/1608 повідомляє пресслужба компанії ДТЕК.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
А разве ДТЭК руководит работой государственных атомных станций и энергосистемой в целом?
И кто будет потреблять энергию атомных станций, если потребители будут отключены?
И как тогда еще и вот это:
"Унаслідок негоди знеструмлення є у шести областях, - "Укренерго"
Джерело: https://biz.censor.net/n3494195
показати весь коментар
12.06.2024 15:40 Відповісти
показати весь коментар
12.06.2024 16:33 Відповісти
Тобто , є змога не відключати?
показати весь коментар
12.06.2024 16:40 Відповісти
То включення відклали, то відключення. Ніякої стабільності. Щоб холопи не розслаблялися і думати забули за підняття тарифу
показати весь коментар
12.06.2024 16:47 Відповісти
Треба не відключення, а НАЦІОНАЛІЗАЦІЯ!!! Всього енергетичного сектору
показати весь коментар
12.06.2024 17:26 Відповісти
показати весь коментар
12.06.2024 19:51 Відповісти
Олигархи реально провоцируют. При пособничестве власти.

Существует АМК - антимонопольный коммитет, у президента в подчинении.

Существует министерство энергетики при КабМИНе.

Верховная рада может сформировать комиссию для полноценной проверки.

НИОДИН из этих ресурсов НЕ ЗАДЕЙСТВОВАН!
показати весь коментар
12.06.2024 23:03 Відповісти