3 970 11

Кабмін призначив головою Агентства відновлення ексмера Житомира Сухомлина

сухомлин

Кабінет Міністрів призначив головою Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури колишнього міського голову Житомира Сергія Сухомлина.

Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні у п'ятницю, 27 вересня, повідомляє пресслужба Кабміну.

Сухомлин призначений на нову посаду з випробувальним строком на три місяці, зазначається у повідомленні.

Як повідомлялося, тиждень тому Сергій Сухомлин достроково склав повноваження міського голови. На позачерговій сесії Житомирської міської ради 19 вересня це рішення підтримали депутати.

Сухомлин був обраний на посаду міського голови Житомира у 2015 році. Вдруге його переобрали на виборах у 2020 році.

Нагадаємо, 18 червня Кабінет Міністрів звільнив Мустафу Найєма з посади голови Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України.

Найєм написав заяву про звільнення після того, як прем'єр-міністр Денис Шмигаль відмовився погодити його відрядження для участі у Конференції з питань відновлення України у Берліні. Він також заявив про "системні перешкоджання, які не дають подальшої можливості ефективно виконувати повноваження", а також про протидію органів владі роботі очолюваного ним агентства.

Перед цим, 9 травня, Верховна Рада звільнила Олександра Кубракова з посади посади віцепрем’єр-міністра з відновлення України – міністра розвитку громад, територій та інфраструктури. Сам Кубраков заявив, що керівництво фракції "Слуга народу" та очільник уряду Денис Шмигаль з ним це рішення не обговорювали.

Топ коментарі
+6
Большой любитель Лукашенко и специалист по постоянному перекладыванию тротуарной плитки! Дальше можно не продолжать. Мову, кстати, так и не выучил.
показати весь коментар
27.09.2024 21:59 Відповісти
+6
Сухомлин вивів в лідери Житомир по допомозі ЗСУ. Міноборони і військокі адміністрації для нашої частини зробило просто ніх»я. Більшість дронів і РЕБів надав Житомир. Якщо він так само допомагатиме на новій посаді то б
показати весь коментар
27.09.2024 22:54 Відповісти
+1
Пафосно, перед отставкой, про службу в ЗСУ! Но потом понятно, где Родине нужнее!
показати весь коментар
27.09.2024 20:43 Відповісти

Завантаження...