3 384 26

"Укрпошта" з 4 грудня починає виплату "тисячі Зеленського"

тисяча

Із 4 грудня АТ "Укрпошта" починає виплати за програмою "Зимова єПідтримка", яка передбачає виплату 1000 грн.

Про це повідомив генеральний директор компанії Ігор Смілянський.

"З 4 грудня "Укрпошта" починає виплати за програмою "Зимова єПідтримка". Ми не зосереджуємось на питаннях, чи варто, чи ні, а акцентуємо увагу на тому, кому, де і як будемо виплачувати ці кошти та що для цього потрібно", – зазначив він.

За словами Смілянського, "Укрпошта" забезпечить виплати для понад 2 млн, які отримують пенсії та соцвиплати – це пенсіонери старше 60 років та люди з інвалідністю 1 і 2 груп..

Якщо указані категорії не отримують виплати в "Укрпошті", їм потрібно звернутись у банк або оформити допомогу в "Дії".

При цьому, нарахування відбудуться автоматично за списками від Мінсоцполітики та Мінекономіки.

"Не треба нічого заповнювати. Не треба бігти у відділення. Все, що потрібно, – це дочекатись візиту своєї листоноші або свого дня отримання пенсії у відділенні, і ми допоможемо вам отримати цю допомогу", – пояснив гендиректор "Укрпошти".

Виплату "зимової тисячі" не можна отримати готівкою. Водночас оператори відділення можуть допомогти витратити кошти на сплату комунальних платежів, поповнення мобільного, придбання харчів та побутової хімії, передплату вітчизняних видань та замовлення ліків українського виробництва.

У стаціонарних відділеннях "Укрпошти" також можна використати цю підтримку на донат для ЗСУ.

Читайте також: Тим, хто оформить "тисячу Зеленського" за кордоном, доведеться її повернути, – Шмигаль

Раніше стало відомо, що за добу державна програма "Зимова єПідтримка" стала наймасовішою онлайн-послугою у світі.

Як повідомлялося, раніше президент України Володимир Зеленський доручив уряду запровадити з 1 грудня нову програму підтримки населення – по 1 тис. грн на особу.

Згодом перший заступник міністра економіки Олексій Соболев заявив, що державну допомогу в розмірі 1 тис. грн, яку з грудня зможуть отримати українці, нараховуватимуть на картку "Національний кешбек".

У Кабміні та у правлячій партії "Слуга нарду" стверджували, що на виплати витратять кошти від міжнародних партнерів, які не встигають освоїти до кінця року. Однак згодом голова Комітету Верховної Ради з питань бюджету Роксолана Підласа визнала, що на ініційовану Зеленським програму витратять залишки коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування, які утворилися минулого року і не були використані Міністерством економіки у 2024 році.

У такому разі на фінансування виплат по 1 тис. грн спрямують частину внутрішніх доходів держбюджету, а не кошти міжнародних партнерів, отже ці кошти можна було б витратити на оборону.

Детальніше читайте у матеріалі БізнесЦензора: "Тисяча Зеленського": де візьмуть гроші"

Топ коментарі
+6
На Х. У. Ю. я бачив цю допомогу...
показати весь коментар
03.12.2024 10:48
+4
Просто цікаво, якщо не пенс і не в дії, то ти не людина?... Нах...
показати весь коментар
03.12.2024 10:51
+3
Своєчасно, війна вже закінчилася, є гроші, треба витрачати. Отримую і куплю дві пляшки миючих средств.
показати весь коментар
03.12.2024 10:53
Коментувати
Сортувати:
На Х. У. Ю. я бачив цю допомогу...
показати весь коментар
03.12.2024 10:48 Відповісти
Просто цікаво, якщо не пенс і не в дії, то ти не людина?... Нах...
показати весь коментар
03.12.2024 10:51 Відповісти
Такі фсбшникам не потрібні - смороки багато, а користі нуль
показати весь коментар
03.12.2024 15:35 Відповісти
Давайте поміняємо ту тисячу на молодість! А якщо серйозно то і пенсіонерам вона як мертвому припарка, просто глум якийсь для всіх!!!
показати весь коментар
03.12.2024 16:56 Відповісти
Не треба нічого заповнювати. Не треба бігти у відділення. Все, що потрібно, - це дочекатись візиту своєї листоноші або свого дня отримання пенсії у відділенні, і ми допоможемо вам отримати цю допомогу", - пояснив гендиректор "Укрпошти". І друга цитата -----------""Виплату "зимової тисячі" не можна отримати готівкою.""

тепер поясніть, як листоноша коли прийде це порішає? Я посилку вам приніс, але я вам її не віддам, бо готівкой не можна!!!!
показати весь коментар
03.12.2024 10:49 Відповісти
Листоноша оформити допоможе, не більше не менше.
показати весь коментар
03.12.2024 10:52 Відповісти
Як листоноша вдома допоможе оформити, якшо нема карток, дії та іншого? Спише в рахунок комуналки?
показати весь коментар
03.12.2024 10:59 Відповісти
А чого ти у мене питаєш? Там же написали, що листоноша допоможе. А як, то вже питання до укрпошти
показати весь коментар
03.12.2024 14:03 Відповісти
О! Раніше писали, що просто на ліки, а тепер тільки ліки українського виробництва. А якщо таких ліків немає українського виробництва?
показати весь коментар
03.12.2024 10:49 Відповісти
ІванІван, задонать цю тисячу на Сили оборони України (або використай на оплату опалення чи природного газу), а ліки купи такого виробництва, яке тобі подобається.
показати весь коментар
03.12.2024 10:59 Відповісти
Я так з дружиною робив і роблю. Донатю не тільки ті, що по різним програмам то ковідні то ці наприклад. Ще й з пенсії, коли є можливість донатю. Коли 500 коли навіть 1000. Залишились від ренсії до пенсії, обов'язково так роблю.
показати весь коментар
03.12.2024 13:54 Відповісти
Своєчасно, війна вже закінчилася, є гроші, треба витрачати. Отримую і куплю дві пляшки миючих средств.
показати весь коментар
03.12.2024 10:53 Відповісти
Підкуп виборців в дії. Копупція на державному рівні легалізована.
показати весь коментар
03.12.2024 11:01 Відповісти
Все правильно. Проведуть умовний перепис населення і визначаться чи нас забагато чи ні. Чи продовжувати війну чи ні.
показати весь коментар
03.12.2024 11:04 Відповісти
Ніде не реєструюсь.....бомжую
показати весь коментар
03.12.2024 11:19 Відповісти
Наймасовіша онлайн-послуга у голагтеці!
показати весь коментар
03.12.2024 11:20 Відповісти
Важливо: кошти не виплачують готівкою. І використати їх можна на придбання товарів або послуг, які надає "Укрпошта" протягом трьох візитів. Візит - це одне обслуговування (спілкування) клієнта з листоношею або співробітником у відділенні.
В межах одного візиту можна здійснити декілька оплат тисячею (наприклад, поповнити мобільний рахунок та оплатити комунальні послуги).
Якщо не використати кошти за три візити, то залишок повернеться до державного бюджету.
показати весь коментар
03.12.2024 11:21 Відповісти
Якщо заявку подавали в "Дії", то отримані кошти можна спрямувати на ті самі категорії, що й "Національний кешбек". Тобто, за них можна оплатити комуналку, мобільний зв'язок, інтернет, придбати ліки, квитки, книги, розрахуватись в кіно, кав'ярнях та ресторанах, а також задонатити на ЗСУ.

Але якщо ти, паскуда, отримав тисячку перебуваючи за кордоном, задонатити на ЗСУ ти не зможеш, бо муситимеш віддати шмизі її взад!
показати весь коментар
03.12.2024 11:26 Відповісти
Не вистачає грошей на армію і збільшили військовий збір. Згідно з новим законом, військовий збір буде спрямовуватись через спецфонд виключно на фінансування Збройних сил України. При цьому він буде збільшений до 5%. Відтепер із зарплати працівників утримуватиметься не 19,5%, а вже 23% (18% ПДФО + 5% ВЗ). А тут Боневтік десь знайшов гроші громадянам?
показати весь коментар
03.12.2024 11:28 Відповісти
Oleksa:
Ми зможемо перестати красти на оборонних закупівлях, але тоді, наприклад, не зможемо роздати кожному дебілу по тисячі гривень. ®

Олег Леусенко:
Петиція про скасування виплати "тисячі Зеленського" набрала понад 25 тис. голосів.
Вже люди показують влади, що її дії - шкідливі для України, але паяц з московських підмостків все одне буде гнути "свою" лінію задля дешевого піару, щоб забрати гроші з розмінування і у підприємців.

Valerii Prozapas:
Після потужного збільшення податків українцям особливо приємно буде дивитись "єдыный" за мільярди, радіти нерухомості "слуґ" за кордоном, пенсіям прокурорів-інвалідів, великим будівництвам фортифікацій (яких ніхто не бачив)...
Ваші податки в надійних руках.

Hawthorn Healing:
Я пам'ятаю як при ПП багато людей з виріченими баньками казали мені, що не платитимуть жодних податків бо не вірять державі і Порох все вкраде.
Сподіваюсь зараз, зе фанати, ви платитимете з насолодою своєму улюбленому зельчику.

КРИМський УКР:
До стадіону у нього був винен тільки президент.
Після стадіону у нього винен, хто завгодно тільки не президент і оточення, при тому що, після стадіону у нас зникли мільйони українців, ракетні програми, Маріуполь, південь, ЗАЕС, міни, захист енергетики, світло й практично весь Донбас.
https://t.me/dmitriy_chekalkyn/21457
показати весь коментар
03.12.2024 12:14 Відповісти
Ну, і Смілянському тепера якийсь шажок перепаде. Під новий рік-саме те!
показати весь коментар
03.12.2024 12:26 Відповісти
Отриману 1000 гривень через «Укрпошту» можна буде витратити лише там же - нардепка з фінансового комітету Ольга Василевська-Смаглюк

Отже, цю тисячу можна буде витратити лише на товари, якими торгує «Укрпошта». А це туалетний папір, гречка, журнали. Або на оплату комунальних послуг».

🇺🇦Реальна Війна (https://t.me/+R3EHkJ6sKGP7aafv)
показати весь коментар
03.12.2024 12:37 Відповісти
Радіємо за працівників "Укрпошти", у яких незабаром розпочнеться весела передноворічна руханка!
показати весь коментар
03.12.2024 14:07 Відповісти
В нас і так всі позвільнялись, бо зарплата копійчана а робота дурдом і ще жінкам треба тягати посилки з машини. А тепер вже й не знаю чи варто щось замовляти колись
показати весь коментар
03.12.2024 15:44 Відповісти
Ура, оце пенсів в черговий раз взують і заодно спихнуть залежані на Укрпоштах товари ще й по диких цінах!
показати весь коментар
03.12.2024 23:25 Відповісти
Андроповку бачив, кравчучки теж. Але тисячу зєлєнского навіть не уявляю. Там буде пика цього клоуна в ковпаку ?
показати весь коментар
04.12.2024 12:46 Відповісти