2 804 16

В Україні почали продавати перші місцеві кавуни. Ціни всього на 10% вищі за торішні

В Україні почали продавати перші місцеві кавуни. Скільки вони коштують?

На українському ринку з'явилися перші пропозиції місцевих кавунів цьогорічного врожаю. На сьогодні збирати ці баштанні почали фермери південних областей та Закарпаття.

Про це йдеться в повідомленні проєкту EastFruit. 

Сезон баштанних розпочався приблизно в ті самі терміни, що й рік тому, але поки великим оптом продукцію відпускають одиничні господарства.

Основні продажі кавунів проводяться за ціною 20-28 грн/кг, при цьому обсяги пропозиції на даний момент вельми незначні

Водночас ціни на перші партії кавунів у середньому на 10% вищі, ніж на початку минулого сезону.

За словами учасників ринку, масовий продаж кавунів в Україні розпочнеться ближче до середини липня. При цьому фермери не виключають різкого зниження ціни на баштанні найближчим часом унаслідок збільшення пропозиції на ринку з місцевих господарств.

Раніше стало відомо, що в Україні почали продавати лохину місцевого виробництва, ціни на неї в 2,6 раза вищі за торішні.

Раніше повідомлялося, що в Україні минулого тижня стрімко дешевшала черешня через стрімке погіршення якості продукції внаслідок погодних умов.

Топ коментарі
+9
Пригадуєте, до 2019 найбільшою проблемою, яку обговорювало суспільство і всі ЗМІ били на сполох, коли баржа з кавунами затримувалась
Були ж часи...
показати весь коментар
03.07.2025 20:10 Відповісти
+3
Ціни всього на 10% вищі за торішні

Торік торгаші самі жерли свої кавуни, аж очі на лоба вилазили. Цього року - нажеруться ще більше!
показати весь коментар
03.07.2025 20:27 Відповісти
+2
Це все завдячуючи рідній партії і політбюро )))
показати весь коментар
03.07.2025 20:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Пригадуєте, до 2019 найбільшою проблемою, яку обговорювало суспільство і всі ЗМІ били на сполох, коли баржа з кавунами затримувалась
Були ж часи...
показати весь коментар
03.07.2025 20:10 Відповісти
До "розпаду" маленький кивуни у контейнері - привіт шкандалю у овочевому....
показати весь коментар
03.07.2025 21:03 Відповісти
Це все завдячуючи рідній партії і політбюро )))
показати весь коментар
03.07.2025 20:12 Відповісти
"Не знаю країн, де на 4-му році війни у ​​супермаркеті така кількість продуктів, як у нас": https://1540.com.ua/news/ne-znaiu-******-de-na-4-mu-rotsi-viini-u-supermarketi-taka-kilkist-produktiv-iak-u-nas-golova-vr-stefanchuk_43880/ голова ВР Стефанчук
показати весь коментар
03.07.2025 20:35 Відповісти
При совєтах були гроші, але не було продуктів. Зараз - навпаки.
показати весь коментар
03.07.2025 20:56 Відповісти
это фуфло квартально-фсбшное
- це ти так Клічка обізвав ? ...))
показати весь коментар
03.07.2025 21:26 Відповісти
Ціни всього на 10% вищі за торішні

Торік торгаші самі жерли свої кавуни, аж очі на лоба вилазили. Цього року - нажеруться ще більше!
показати весь коментар
03.07.2025 20:27 Відповісти
В мене кавуни з Херсоном асоціюються..аж погано від таких тем..але то моє особисте..
показати весь коментар
03.07.2025 20:33 Відповісти
всього на десять відсотків, це дійсно досягення для пліснявої влади.
показати весь коментар
03.07.2025 20:39 Відповісти
Ідіть в х'уй з кавунами по 70, полуницею в сезон по 250, та черешнею по 300...
А, і картофаном по 50...

Для порівняння а Іспанії кавун по 30грн а полуниця в Польщі 100....
показати весь коментар
03.07.2025 21:01 Відповісти
В Іспанії і Польщі також війна 11 років триває ...?
показати весь коментар
03.07.2025 21:27 Відповісти
Ну це не секрет, що одвічно проблемна Україна гірше любої країни у західу від неї. Окрім Молдови звісно.
показати весь коментар
04.07.2025 06:17 Відповісти
Всього?Не порядок!
показати весь коментар
03.07.2025 21:12 Відповісти
Ну подъем цен на 10, а не на 1000% - это реально сейчас успешнейший успех