1 093 36

Число криптомільйонерів у світі за рік зросло на 40%

Число криптомільйонерів у світі за рік зросло на 40%

Цього року в світі налічується 36 криптомільярдерів, на 29% більше порівняно з попереднім роком. Число криптомільйонерів зі статками від $100 млн зросло на 38% (до 450), а загальна кількість криптомільйонерів досягла рекордних 241,7 тис. осіб.

Про це свідчать звіти звіти компаній New World Wealth і Henley & Partners Crypto Wealth Report 2025, передає The Moscow Times.

Різке зростання кількості криптобагачів відбулося на тлі зростання ринку криптовалют до $3,8 трлн.

Ключовим драйвером стало зростання числа біткоін-мільйонерів – їх тепер 145,1 тис., на 70% більше, ніж торік. Звіт підкреслює зростання інтересу до криптовалют серед молодого покоління, серед них 42% інвестують у цифрові активи.

Найбагатшим криптомільярдером залишається засновник криптобіржі Binance Чанпен Чжао, його статки оцінюються в $62,9 млрд. 

За словами керівника відділу досліджень New World Wealth Ендрю Амойлса, криптовалюта та золото стають основними альтернативними активами для заможних людей.

"У попередні десятиліття алмази використовувалися для непомітного переміщення капіталу через кордони завдяки невеликому розміру. Їхнє місце зайняли криптовалюта та золото", – сказав він.

Згідно з індексом сприяння криптовалют Henley & Partners, Сінгапур лідирує за інфраструктурою, інноваціями та регулюванням. За ним йдуть Гонконг та США. До п'ятірки також увійшли Швейцарія та ОАЕ, а до десятки – Мальта, Велика Британія, Канада, Таїланд та Австралія.

Раніше стало відомо, що найбільший у світі емітент стейблкоїнів Tether зацікавився можливістю інвестицій у видобуток золота. Так, компанія вже вела переговори з кількома інвестиційними та гірничими групами про вкладення у шахти, перероблення, торгівлю та компанії, що заробляють на роялті.

До того повідомлялося, що сім'я президента США Дональда Трампа отримала до $6 млрд "паперових" активів після запуску нової криптовалюти WLFI їхнього проєкту World Liberty Financial.

Топ коментарі
+5
Оце піраміда! Не те, що Хєопси будували. У тих були з каміння, а ці взагалі - з нічого.
показати весь коментар
24.09.2025 09:22 Відповісти
+2
Я часто видел на Ибее среди нормальных монетных аукционов чуваки пытались продать биткойны по $3-8 за штуку, я так понимаю покупали на бирже и пытались перепродать на доллар дороже, но манера продаж была настолько стрёмной и неуместной что ничего не купил. Спросил знакомого программка, но он настолько сухо , как книжный червь все объяснил, что интереса никакого не возникло, это по 8-10 тогда было.
Потом 2 года спустя увидел банкомат биткойновый в аэропорту Стамбула, можно было просто евро или доллары засунуть и получить бумажку со счётом и паролем, уже было по 300. Тоже руки не дошли хотя были евро которые мне не нужны были.
показати весь коментар
24.09.2025 09:30 Відповісти
+2
І "винних" не буде, як коли фонди падають, чи нерухомість
показати весь коментар
24.09.2025 09:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Оце піраміда! Не те, що Хєопси будували. У тих були з каміння, а ці взагалі - з нічого.
показати весь коментар
24.09.2025 09:22 Відповісти
Цікаво, коли вся ця муйня накриється мідним тазом, що станеться зі Світом?
показати весь коментар
24.09.2025 09:26 Відповісти
Накрывались уже много раз -- падало с $3 до копеек, с 30 до 1, с 1500 до 100, с 20000 до 3000, с 60000 до 19000.
А помните как годами на форумах смеялись над теми кто купил билет на пике за 20000? Где эти люди сейчас?
показати весь коментар
24.09.2025 09:38 Відповісти
Світу покращає. Згорять мільярди лишніх надрукованих баксів
показати весь коментар
24.09.2025 09:43 Відповісти
І "винних" не буде, як коли фонди падають, чи нерухомість
показати весь коментар
24.09.2025 09:56 Відповісти
Ідеальна схема забрати гроші в "інвесторів" та спекулянтів. Ідеальна схема пограбування - розумні люди придумали.
Думаю в найближчі три роки бахне серйозна світова рецесія - і всі ці бульбашки почнуть збуватися. Багато людей залишаться ні з чим
показати весь коментар
24.09.2025 10:00 Відповісти
так і зараз нічого немає, просто за те, ніщо віддали купу грошей,
показати весь коментар
24.09.2025 14:48 Відповісти
І як вони сгорять? Ви вважаєте що ті хто продає кріпту вони палять свої долари у пічці?
показати весь коментар
24.09.2025 15:45 Відповісти
Думаю ми всі це побачимо))0
показати весь коментар
24.09.2025 15:47 Відповісти
Що побачимо? Я кажу розповісте мені механізм знищення зайвої доларової масси. Ніякі бульбашки нічого з нею не роблять.
показати весь коментар
24.09.2025 15:56 Відповісти
Для цього вам потрібно дізнатися ,як гроші потрапляють в економіку . А саме як працює "кредитний мультиплікатор " . Тобто як з повітря і 1000 доларів банки роблять 8 тисяч . Тому , немає нічого дивного що з 8000 тисяч доларів біткоїн може зробити 1000
показати весь коментар
24.09.2025 16:01 Відповісти
Ну і до чого тут це? Ви хочете сказати що більшість купляє кріпту на позичені гроші?
показати весь коментар
24.09.2025 16:16 Відповісти
Я хочу сказати , що більшість людей фінансово неграмотні
показати весь коментар
24.09.2025 16:19 Відповісти
нічого, бо ніхто нічого не втратить, крім лохів.
показати весь коментар
24.09.2025 14:47 Відповісти
Скажите проще, что вам жалко что вы настолько умны что не лоханулись в свое время на $20-30 что бы сейчас иметь миллиард долларов.
показати весь коментар
24.09.2025 15:49 Відповісти
Это не простое ничего, а ничего которое не может быть скопировано, впервые в мире.
показати весь коментар
24.09.2025 09:34 Відповісти
Взагалі то один раз скопіювали, коли біткоїн форкнувся (розділився) на дві валюти. В кого був рахунок, той отримав такий самий в обох валютах. В два рази більше електронних акцій МММ.
показати весь коментар
24.09.2025 10:23 Відповісти
Ну так в обох, а не вдачі більше теж самої
показати весь коментар
24.09.2025 11:22 Відповісти
Ну так, але то вже деталі
показати весь коментар
24.09.2025 12:00 Відповісти
Детали ? Один токен дороже другого в 200-220 раз.
показати весь коментар
24.09.2025 15:52 Відповісти
Сьогодні дорожче, завтра вони однаково нічого не варті. Всяке буває.
показати весь коментар
24.09.2025 15:56 Відповісти
Завтра, це коли не буде інтернету ? У усьому світі? Ну, можливо.
показати весь коментар
24.09.2025 16:25 Відповісти
Це коли з якоїсь причини бажаючих продати буде набагато більше ніж бажаючих купити.
показати весь коментар
24.09.2025 17:25 Відповісти
В битке 190 миллиардов в ETF ах, плюс где-то миллион битков с плюсом к корпораций. Если например запретят в США ими владеть и корпорациям и частникам, цена упадёт до 3-5 тысяч. Это явно не ничто. Когда продавали битки по пол-цента за штуку, и даже за 1/3 цента, все были довольны и ничем это тоже не было.
показати весь коментар
24.09.2025 20:28 Відповісти
Та нє, таку штуку заборонами не заборонити. Але ж якшо подивитися... використовувати біток як засоб накопичення? Занадто ризикований. Його шатає туди-сюди. Використовувати біток як платіжний засіб? В чистому вигляді це в принципі неможливо, бо вимагає складних операцій при кожному переміщенні бабла. Якшо його почнуть юзати для оплати хочаб в одну мільярдну частку як звичайні гроші, всі оті ферми полягуть вхлам. Черги на транзакції будуть на місяці вперед. Шо залишається? Залишається спекулятивна функція. А вона приваблива тільки тоді, коли є рост.
А тепер представимо собі якусь ситуацію, коли всім буде не до біткоїна. США обʼявить війну Китаю і вони вʼїпуть один по одному бімбами. Скільки буде коштувати біткоїн? Його ж навіть спалити не можна буде шоб погрітись.
показати весь коментар
24.09.2025 20:37 Відповісти
Да, шатает, но если богатый человек 5% состояния оставит в битке он не почувствует никаких колебаний. Что касается спекуляции, вы забываете что количество битков уменьшается со временем а не увеличивается.
Вот вы купите на 100000 битка, скольким людям вы доверите свой счёт) адрес и ключи к нему? Наверное или 1 или вообще никому. А какой есть шанс что вы потеряете пароль, или вам голову отобьют в автокатастрофе, или вдруг умрёте? Явно не нулевой. В итоге их все меньше и меньше.
А если глобальная ядерная война начнется, людям не до накоплений и богатства будет. Золото тоже может стать дешевле чистой воды кое для кого
показати весь коментар
24.09.2025 23:08 Відповісти
Богата людина може так само залишити 5% в акціях епла чи мікрософта. І так само заробити чи прогоріти. Просто спекулювання стабільними акціями приносить менший прибуток, ніж спекулювання ризикованими речами. Але так завжди було.
Щодо золота, то воно є засобом накопичення статків на протязі 10 тисяч років. І якшо воно перестане бути засобом накопичення, то принаймні його можна переплавити в товстенний ланцюг і почепити собі на шию.
Ну і головне, коли всі біткоїни будуть змайнені, то хто буде витрачати енергію на те, шоб безкоштовно підтримувати всю розподілену інфраструктуру, без якої транзакції неможливі?
показати весь коментар
25.09.2025 10:29 Відповісти
А вы знаете почему богатые оставляют $ в разных хедж-фондах, когда обычный сп-500 индекс обычно выгоднее? Потому что у них задача остаться богатыми, а не разбогатеть. И они так диверсификуются или как это по русски. И по этому и золото и земля у них уже есть, крипта это просто дополнительная штука. Что касается функции, вот например захотелось купить дом в Бразилии, что бы миллион туда послать нужно кучу бумаг иметь о происхождении средств и тд, потом с меня ещё спросят бабла если я его сдавать буду и тд. А используя Монеро например никто и не узнает что и где произошло. Да и за битками не особо следят , хотя могут начинать.
Что касается 2140 года, когда емиссия прекратится, шахтеры будут конкурировать за плату на переводах только и всего. Совершенно необязательно жечь энергию на уровне Нидерландов что бы обработать трансакции, такой расход из-за конкурентов а не необходимости. Соответственно, меньше конкурентов -- меньше энергии нужно. Вот Монеро например уже и сейчас всю систему можно крутить на стареньком Айфоне, опять же если бы не было конкуренции.
показати весь коментар
25.09.2025 21:01 Відповісти
Я часто видел на Ибее среди нормальных монетных аукционов чуваки пытались продать биткойны по $3-8 за штуку, я так понимаю покупали на бирже и пытались перепродать на доллар дороже, но манера продаж была настолько стрёмной и неуместной что ничего не купил. Спросил знакомого программка, но он настолько сухо , как книжный червь все объяснил, что интереса никакого не возникло, это по 8-10 тогда было.
Потом 2 года спустя увидел банкомат биткойновый в аэропорту Стамбула, можно было просто евро или доллары засунуть и получить бумажку со счётом и паролем, уже было по 300. Тоже руки не дошли хотя были евро которые мне не нужны были.
показати весь коментар
24.09.2025 09:30 Відповісти
в мене десь в 2018 році був 0,1 біткоїн, я його продав за 300 баксів(
показати весь коментар
24.09.2025 10:00 Відповісти
"У попередні десятиліття алмази використовувалися для непомітного переміщення капіталу через кордони завдяки невеликому розміру. Їхнє місце зайняли криптовалюта та золото."
Смішно. І це каже "керівник відділу досліджень". І цитувати The поц-cow Times - це якось... неправильно.
показати весь коментар
24.09.2025 10:02 Відповісти
Бгг, хтось заради цікавості порахуйте скільки було МММ-мільонерів
показати весь коментар
24.09.2025 10:20 Відповісти
Хтось заробляє,а хтось дуркує
показати весь коментар
24.09.2025 10:29 Відповісти
Практично всі крадуни-бюджету,податків,цінностей.
показати весь коментар
24.09.2025 10:39 Відповісти
А скільки СлугНарода в цьому списку, можна написати?
показати весь коментар
24.09.2025 11:23 Відповісти
Ото "слуги" турбо прибарахляються!
показати весь коментар
24.09.2025 11:28 Відповісти