Від сьогодні Україна планує відновити постачання нафти трубопроводом "Дружба", ‒ Reuters

Сьогодні Україна планує відновити постачання нафти трубопроводом "Дружба", ‒ Reuters

Україна планує відновити транспортування нафти трубопроводом "Дружба" 21 квітня вдень. Це відбудеться на тлі зусиль Києва отримати терміновий кредит Євросоюзу обсягом 90 млрд євро.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на представника галузі.

"Прокачування нафти має розпочатися 21 квітня об обідній перерві. Компанія MOL вже подала запити на перші обсяги, які будуть поставлені в рівних пропорціях до Угорщини та Словаччини", ‒ заявив неназваний представник.

Нагадаємо, Словаччина не виступатиме проти надання Україні кредиту від ЄС обсягом 90 млрд євро, однак блокуватиме ухвалення 20-го пакета санкцій Євросоюзу проти Росії доти, доки не отримає гарантій щодо відновлення роботи нафтопроводу "Дружба".

Як повідомлялося, після перемоги Петера Мадяра та його партії Tisza на парламентських виборах в Угорщині у ЄС розраховують, що новий уряд країни припинить блокувати виділення кредиту на 90 млрд євро для України.

Раніше президент Володимир Зеленський заявляв про плани завершити ремонт нафтопроводу "Дружба" цієї весни, що дасть можливість відновити транзит нафти.

Топ коментарі
+6
Все Що треба знати про Війну...
Все через Гроші.
Люди то таке,крім своїм близьким нікому не потрібні...
показати весь коментар
22.04.2026 10:43 Відповісти
+4
Тварі вонючі. Зрадники!!!
показати весь коментар
22.04.2026 10:40 Відповісти
+3
Угоду про використання нафтопроводу Дружба зелені продовжили з рф ще 2020, на 10 років,до 2030.
Тобто,щоби припинити транзит рос.нафти для її продажі через територію країни,слугам , очевидно, довелось би розірвати цю угоду в односторонньому порядку,а роль угорського чи словацького лідера в цьому на десятому місці.
Так,що все замилювання очей,як на сторонній погляд.
показати весь коментар
22.04.2026 10:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Тварі вонючі. Зрадники!!!
показати весь коментар
22.04.2026 10:40 Відповісти
Все Що треба знати про Війну...
Все через Гроші.
Люди то таке,крім своїм близьким нікому не потрібні...
показати весь коментар
22.04.2026 10:43 Відповісти
Нужно требовать у ЕС, чтобы Венгрия и Словакия слезали с рaшиcтской нефтяной иглы.
показати весь коментар
22.04.2026 10:47 Відповісти
Не злізуть. Бо керівництво нафтобакси з цього має..
показати весь коментар
22.04.2026 10:49 Відповісти
Отримайте гроші й підірвіть до **@ней той трубопровід!!! І заявіть, що кацапські терористи підірвали.
показати весь коментар
22.04.2026 10:48 Відповісти
Угоду про використання нафтопроводу Дружба зелені продовжили з рф ще 2020, на 10 років,до 2030.
Тобто,щоби припинити транзит рос.нафти для її продажі через територію країни,слугам , очевидно, довелось би розірвати цю угоду в односторонньому порядку,а роль угорського чи словацького лідера в цьому на десятому місці.
Так,що все замилювання очей,як на сторонній погляд.
показати весь коментар
22.04.2026 10:48 Відповісти
то ж Орбана, який у всьому винний, вже нема. Що ж так? було б смішно, якби не було так гидко.
показати весь коментар
22.04.2026 10:54 Відповісти
Це перемога Голобородька над здоровим глуздом. Звичайна, чергова зрада, яка подається в новинах, як перемога і досягнення команди слугориг. Але чомусь все знову на користь ворога і його друзів. Совпадєніє?
показати весь коментар
22.04.2026 11:14 Відповісти
Іронія долі в тому, що бонапарт як вуж на сковородці крутив перед орбаном включу або не включу нафту. А включає чи виключає нафту не він, а другий вова з болот. І вова болотний написав, що припиняє транзит з першого травня. Тому бонапарту треба було трохи розуму раніше це робити і може щось було б. А так знов всрався
показати весь коментар
22.04.2026 11:24 Відповісти
Та на хрен нам тих 90 млрд. Якби наші олігархи від найменших до найбільших скинулись на війну, бо люби Боже правду, українці захищають їх майно, то ми б обійшлись від тих млрд і не давали б руським кошти на наше вбивство
показати весь коментар
22.04.2026 11:44 Відповісти
Про це можна тільки помріяти! Якби оті наскирдовані кубометри та на Армію!
показати весь коментар
22.04.2026 12:25 Відповісти
Здається мені, що там не тільки угорщина з фіцом будуть смоктати з труби, але ж 90 млрд дуже потрібні. Та ще й трампакс додав немало хаосу з іраном. На додачу до цієї купи ще й зелена воровита камарилья викликає тошноту у союзників.
показати весь коментар
22.04.2026 12:22 Відповісти