9190 відвідувачів онлайн

Україна готова забезпечувати людей в окупованому Криму водою в разі гуманітарної катастрофи, - Шмигаль

Україна готова забезпечувати людей в окупованому Криму водою в разі гуманітарної катастрофи, - Шмигаль

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль допускає можливість поставок прісної води з материкової частини України в окупований Крим у разі, як він висловився, гуманітарної катастрофи на півострові.

Про це він розповів в інтерв'ю "Радіо Свобода", передає Цензор.НЕТ.

"У разі необхідності забезпечити людей водою, якщо гуманітарна катастрофа, звичайно, Україна де завгодно в Криму або в десь іншому місці, буде забезпечувати українців водою і всім необхідним, медикаментами, їжею і так далі", - сказав Шмигаль.

При цьому він зазначив, що Україна не буде поставляти воду "окупантам, окупаційним військам, для потреб військових баз".

"Це неможливо", - наголосив Шмигаль.

Він також зазначив, що на даний момент технічно неможливо поставити дніпровську воду в окупований Крим.

"Кримський канал перекритий, і вже не одне розслідування журналісти зробили, що неможливо сьогодні поставити воду в Крим за наявною інфраструктурою, необхідно вкладати кошти, ремонтувати цю інфраструктуру", - сказав прем'єр-міністр України.

Нагадаємо, раніше голова МЗС України Дмитро Кулеба заявив, що відсутність води в окупованому Криму - це наслідок дій Російської Федерації як держави-окупанта, за які вона несе повну відповідальність, і Україна не буде подавати воду на півострів до його деокупації.

Топ коментарі
+134
Шмыгаль -- иди в СРАКУ !!! Сколько можно эту тему подымать ??? Камни с неба а не воду
показати весь коментар
07.08.2020 16:55 Відповісти
+84
Окно Овертона двинулось.
показати весь коментар
07.08.2020 16:52 Відповісти
+84
"Первый, кто предложил мириться - предатель...". (Марио Пьюзо. "Крёстный отец"...). Интересно, сколько предложили Шмыгалю?...
показати весь коментар
07.08.2020 17:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
Шмыгаль, а ну как шмигни под лавку!
показати весь коментар
08.08.2020 00:04 Відповісти
я так понял, это был основной итог встречи мертвечука и *****
показати весь коментар
08.08.2020 00:22 Відповісти
Краще на херсонщині оазіс зробити.Диким тваринам і птахам добре буде.А Крим має стати таким,яким його Бог создав,пустиним та нищім.
показати весь коментар
08.08.2020 02:26 Відповісти
ну так , до слова , з приводу Асканії - Нова . я бував там . збережіть !!!
показати весь коментар
10.08.2020 18:19 Відповісти
Краще на херсонщині оазіс зробити.Диким тваринам і птахам добре буде.А Крим має стати таким,яким його Бог создав,пустиним та нищім.
показати весь коментар
08.08.2020 02:27 Відповісти
Как этот падонок шмыгаль собирается подать воду по каналу только для людей, но не для оккупантам, оккупационным войскам, для нужд военных баз? Это же надо, какая продажная, циничная мразь. Причём, ужешь объяснили ему дегенерату,что вода в крым будет только после дэокупации. Не, всё равно это говно опять поднимает эту тему. Теперь ясно, чего вжопечленцы абстрелы уменьшили, зеленский опять воду пообещал. Сильно припекает крыс. Похоже скоро там организуют гуманитарную катастрофу под слова шмыгаля.
показати весь коментар
08.08.2020 02:51 Відповісти
козла шмунделя в отставку! и весь удивительный подбор идиотов...
показати весь коментар
08.08.2020 06:28 Відповісти
Ти сраний запроданець і скотиняка Шмигаль. Тобі пригадають твої вислови, не довго залишилось, сволота і кремлівський прихвостень.
показати весь коментар
08.08.2020 07:02 Відповісти
Ти, кідарасе, закрий хлєбало і ніколи більше його не відкривай, бо будеш висіти рядом з Клоуном і іншими Сивухами з Арахаміями.
показати весь коментар
08.08.2020 08:11 Відповісти
Блин, пропустил что-то? АРК деокупирована и опять в составе Украины? Или очередной Фантастический д..б высказался?
показати весь коментар
08.08.2020 11:16 Відповісти
Не пропустил, этот зашмыганный - рядовое зебанутое быдло, сосущее у КАЛомойскаго.
показати весь коментар
08.08.2020 17:13 Відповісти
а, чому-б, не провести референдум про постачання води у Крим ?
показати весь коментар
08.08.2020 12:04 Відповісти
Шмыгаль - пустое место, говорящая жопа Дерьмака.... Проверяется наша реакция на новость... Уверен, при малейшем шевелении на канале, он будет взорван в пяти - десяти местах, чтобы на восстановление его ушли годы и годы....
показати весь коментар
08.08.2020 16:16 Відповісти
Если Украина и в правду готовится дать воду так это полный пипец.Это уже выглядит как гопник который ограбил и поиздевался над терпилой , отобрал авто , поездил , бензин закончился .Гопник пришёл к терпиле и требует чтобы тот заправил ему за свои средства авто и терпила радостно соглашается, а иначе гопнику ножки устанут ходить.. Шмыгальная зелепадаль это ты хочешь превратить Украину в такого терпилу.
показати весь коментар
08.08.2020 16:19 Відповісти
шмигаля отшмагать. йолоп ****************.
гівна їм у вакуумпакетах.
показати весь коментар
08.08.2020 16:38 Відповісти
це новий кричущий зашквар! тілько но були зашквари з фошиздами в Україні та звіт у Раді (коли не міг чітко відповісти).
Саме цікаве: готовність "падставить братикам плечьо" в будь - яких злочинах, недбальстві, катастрофах і .т.і.
Це не тільки його політика - це загальнополітичний курс! домовлятися та лягати під окупанта -ереф: недіюче перемир'я, нові формати ТКГ, "морське право", угода з газпромом і.т.і.
це - ганьба!
показати весь коментар
08.08.2020 17:02 Відповісти
Этот зашмыганый на солнышке перегрелся.
показати весь коментар
08.08.2020 17:09 Відповісти
У кацапов в распоряжении Байкал, Имандра и прочие богатейшие запасы чистейшей пресной воды, мост построили и канал кинут
Продажные шкуры боятся, что деньги мимо их кармана пройдут
показати весь коментар
08.08.2020 17:16 Відповісти
Sу Ка зелена...катастрофа- це напад росії на Україну, це 14 млн. вбитих, це мільйони поранених,це 1,5 млн.переселенців...виникає підозра, що це рішення мордор вже проплатив ....
показати весь коментар
08.08.2020 22:43 Відповісти
Днепровская вода в Крым, Украина в рашку. Это я так понимаю. Все погибшие за Украину, будут забыты и признаны властями как "умершие из-за резкого ухудшения здоровья". Блин. Что тогда говорить о нас???
показати весь коментар
09.08.2020 08:36 Відповісти
Сторінка 4 з 4