10084 відвідувача онлайн

Франція надасть Україні літаки Mirage 2000 та навчить пілотів, - Макрон

Франція передасть Україні винищувачі Mirage 2000

Президент Франції Емманюель Макрон анонсував надання Україні літаків Mirage 2000.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Le Figaro.

"Франція допомагає українцям протистояти, але ми не хочемо ескалації. Якщо говорити дуже конкретно, то завтра під час моєї зустрічі з Зеленським ми збираємося розпочати нову співпрацю, і ми надамо Mirage 2000 й запропонуємо навчити пілотів", — заявив французький президент.

Кількість літаків, які будуть надані Україні, Макрон не назвав.

Довідково

Надзвуковий літак Mirage 2000 був основним винищувачем ВПС Франції протягом 20 років, починаючи з середини 1980-х років. З 2006 року вони замініються багатоцільовим винищувачем Rafale. Окремі модифікації Mirage можуть бути носіями ракет SCALP.

Топ коментарі
+47
https://ibb.co/xYwJTgc
показати весь коментар
06.06.2024 22:17 Відповісти
+39
Дуже хороша і позитивна новина для Украіни , 👍🏼👍🏼👍🏼
а на болотах виють , як скажені собаки
показати весь коментар
06.06.2024 22:15 Відповісти
+35
Дякую французьким Друзям!
показати весь коментар
06.06.2024 22:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
а від якого торсіону той слід ? ох ти й дурне!
показати весь коментар
07.06.2024 06:09 Відповісти
Сколько можно нести вражескую пургу?В союзе об этом гавкали от ленина до его развала. Не надоело? Постояно, буквально ВСЁ заподное ужасное,всё росийское самое лучшее.Ах да, у тебя ещё Китай уже парашу перегнал.Язык не отвалится? Рашизм обречён на абсолютный проигрыш как это произошло с фашизмом.У гитлера на определённом этапе успехов было значительно больше чем у этой ********** - путлере.Но ты здесь на форуме не один такой.Вас всех видно за километр.Вот ваше качество вашей деятельности,ни чем не отличаетесь от дегенератов росиян,хотя и под разными флажками.Тебя даже не спасёт твоё природное лукавство при необходимости.
показати весь коментар
07.06.2024 10:01 Відповісти
Наступна заява очікується зі Швеції, все як із танками, Дай Боже!!!!!!!!
показати весь коментар
06.06.2024 23:08 Відповісти
Через пару лет долетят до нас. Харьков уже ********** и Константиновку-Дружковку-Славянск-Краматорск тоже...
показати весь коментар
06.06.2024 23:10 Відповісти
І в України будуть Ф-35, але трохи пізніше. Це ж системний літак, сам він нічого не вирішить. Ф-16 і його браття - саме то, що нам вистачить тепер.
показати весь коментар
06.06.2024 23:24 Відповісти
Какие проблемы? Бери Ф35 и вперед!
показати весь коментар
07.06.2024 08:16 Відповісти
Лукавство по необходимости.Современный,но забывл добавить,но уступает новому рускому.А может иранскому.Специалист во всех областях.
показати весь коментар
07.06.2024 13:45 Відповісти
Це для підтримки французьких інструкторів, і щоб кацапська шелупонь своїм гівном захлинулася.
показати весь коментар
06.06.2024 23:38 Відповісти
Добре у кацапів підгорає, ссуться коли лячно…
показати весь коментар
06.06.2024 23:38 Відповісти
Уточнення: Mirage = 2340 , F-16 = 2180 .
показати весь коментар
06.06.2024 23:39 Відповісти
Подумав можливо цей Міраж , простіше в керуванні чим Ф16 , і пілотам простіше буде в навчанні ... так от , по швидкості Міраж обходить на ~ 150 км.год .проти Ф16 . 1ий - макс.швидкість на висоті 2340 км.год 2ий - 2180 . Дивно як для літака з дельтавидним крилом .. QScalp несе версія з приставкою D .
показати весь коментар
06.06.2024 23:41 Відповісти
Тут навіть дехто читає вікіпедію!
Я глибоко вражений!
показати весь коментар
07.06.2024 05:26 Відповісти
Франция поставит Украине новую партию из примерно XX крылатых ракет дальнего радиуса действия SCALP и сотни бомб для помощи Киеву в его борьбе с российским вторжением, сообщил президент Эммануэль Макрон.
показати весь коментар
07.06.2024 13:45 Відповісти
Как и с ф16 наиболее сложная часть - научить тех.персонал. Шесть месяцев, это слишком оптимистично, и поскольку Макрон хлопец довольно амбициозный, а на срасийском ТВ его сдуру стали насмех поднимать, то не исключено, что "французскими военными инструкторами в Украине" будут не головорезы Иностранного легиона, а авиационные инженеры и техники.
показати весь коментар
07.06.2024 00:09 Відповісти
Longue vie a la France!
показати весь коментар
07.06.2024 02:29 Відповісти
Надіюся що французьку не прийдеться пілотам вчити.
показати весь коментар
07.06.2024 05:47 Відповісти
цому? а як француженок зваблювати?
показати весь коментар
07.06.2024 06:08 Відповісти
прошлым летом пилоты проходили обучение на Миражах во Франции и на Грипенах в Швеции
показати весь коментар
07.06.2024 08:26 Відповісти
Bon courage !
показати весь коментар
07.06.2024 10:58 Відповісти
Обещать жениться и жениться, это разное ..... боле двух лет обещание и обещание, а люди гибнут.
показати весь коментар
07.06.2024 05:53 Відповісти
надеюсь, что и шведы дадут пару-тройку эскадрилий Грипенов
показати весь коментар
07.06.2024 08:24 Відповісти
Міраж 2000 певних модифікацій, до речі, може бути носієм ЯЗ.

Зважаючи на коменти, кацапня на новину сполошилась.
показати весь коментар
07.06.2024 09:08 Відповісти
В каком веке?
показати весь коментар
07.06.2024 10:18 Відповісти
ІМОВІРНО буде надано Mirage 2000-5
Озброєння:
Air-to-air missiles:
6× MBDA MICA IR/RF (10-20 км)
Air-to-surface missiles:
2× AM.39 Exocet (antiship 70 км)
1× SCALP EG (550 км)
Avionics
Thomson-CSF RDY (Radar Doppler Multi-target) radar
показати весь коментар
07.06.2024 12:38 Відповісти
Спочатку прочитав таке : Франція надасть Україні літаки Mirage 2000 та навіть пілотів, - Макрон .
показати весь коментар
07.06.2024 13:22 Відповісти
ИДИ К ДЯДЕ !)