7921 відвідувач онлайн
12 719 26

Командир "Грузинського легіону" Мамулашвілі заявив про отруєння. В організмі виявили високий рівень миш’яку та ртуті, - ЗМІ

Командир Грузинського легіону Мамука Мамулашвілі заявив про отруєння

Командир "Грузинського легіону" у складі Збройних Сил України Мамука Мамулашвілі повідомив, що його отруїли кількома речовинами декілька місяців тому. Наразі він перебуває у задовільному стані. 

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Мамулашвілі заявив в коментарі "Українській правді". 

За його словами, токсикологічний аналіз в німецькій лабораторії показав, що в його організмі була висока концентрація миш'яку, ртуті та олова, які, ймовірно, потрапили в організм з їжею. 

Результати аналізів Мамулашвілі

Військовий проходив лікування від поранення у Німеччині

Проте точно вирахувати час потрапляння важко. Лікарі визначили, що речовини перебували у крові вже 4-5 місяців.

За цей час я міг їсти де завгодно і з ким завгодно. Цілком могло бути і в Німеччині, коли мені в лютому цього року вирізали там уламки. І те, що мені не сподобалось – там був у більшості російський персонал в лікарні, я маю на увазі медсестер. Лікар запевняв, що все перевірено, коли я запитував, чи не можуть мене там отруїти. Але після операції там і почались такі сильні спазми, - розповідає Мамулашвілі.

Розпочато розслідування

Командир "Грузинського легіону" повідомляє, що військова прокуратура та Національна поліція почали розслідування щодо його ймовірного отруєння.

Мамулашвілі додав, що декілька років тому вже двічі були спроби його отруїти миш’яком та невідомою отруйною хімічною речовиною.

Топ коментарі
+24
Європу, та й увесь світ треба чистити від козломордих, бо вони токсичні.
показати весь коментар
14.06.2024 08:32 Відповісти
+17
Хароші руські? Навіть в Німеччині московитська мерзота залишається мерзотою і пов'язана з їх фесебе. Хароші руські - дохлі руські.
показати весь коментар
14.06.2024 08:34 Відповісти
+10
Нажаль, рашистської агентури, що просочилась у лави Сил оборони України, ще немало. Контррозвідка працює, але вочевидь, недостатньо.
Але й агенти українських спецслужб не сплять, завдвючи ворогу дошкултних втрат на його території.
Так, як повідомляється, на москві згоріло конструкторське бюро "Сухой". На цей момент обрушилася покрівля головного корпусу.
показати весь коментар
14.06.2024 08:32 Відповісти

Завантаження...