У Ворохті напали на автомобіль ТЦК. Місцеві жителі стверджують - через перевірки не їдуть туристи

У Ворохті Івано-Франківської області місцеві жителі протестували проти блокпоста, на якому перевіряють документи військовозобов’язаних. Місцнві жителі стверджують – через це на курорт нібито бояться їхати туристи. Під час сварки протестувальники напали на автомобіль військового із ТЦК.
Про це повідомив Івано-Франківський центр комплектування та соціальної підтримки, передає Цензор.НЕТ.
"Блокпост у Ворохті прибраний. Але військовослужбовці ТЦК будуть і НАДАЛІ перевіряти документи приїжджаючих осіб.
Ситуація наступна: на в’їзді у Ворохту стоїть блокпост, який перевіряє документи. Через це місцеві жителі заявляють, що на курорт не їдуть особи, що уникають свого конституційного обов’язку служби в армії.
Сьогодні жителі Ворохти почали конфлікт. Напали на військовослужбовця ТЦК та побили його машину. Даний військовослужбовець був поранений та воював за "подібних осіб". Така подяка.
Нам не зрозуміло, проти чого протестують місцеві жителі? Проти своїх же односельчан, які воюють зараз і захищають нашу країну? Проти сотень тисяч чоловіків, які ризикують життям і воюють за нашу державу? Можливо, місцеві протестують взагалі проти України? Ці питання риторичні.
Не риторичним є одна теза: ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ І НАДАЛІ БУДУТЬ ПЕРЕВІРЯТИ ДОКУМЕНТИ ВСІХ ПРИЇЖДЖАЮЧИХ. Крапка.
У нас іде війна. І всі чоловіки на фронті, або у відпустці з фронту. От ті, що у відпустці, можуть спокійно приїхати і відпочити. Ніхто їх не чіпає.
Колись у Ворохті місцеві жителі йшли в підпілля, щоб воювати з совєтами. Зараз місцеві жителі виступають проти своєї держави і захищають ухилянтів.
Сором!" - заявили у Івано-Франківському центрі комплектування та соціальної підтримки.


У Ворохті хоч знають що в Україні йде війна .. ?