11054 відвідувача онлайн
4 421 51

ОСУВ "Хортиця" про обстановку після виходу ЗСУ з району "Канал" у Часовому Яру: Акцент зміщується ближче до Торецького напрямку

Кількість російських штурмів Часового Яру зменшилась, - речник ОСУВ "Хортиця" Волошин

Після того, як наші захисники відійшли із мікрорайону "Канал" у Часовому Яру на Донеччині, окупанти продовжують штурми, втім акцент зміщується ближче до Торецька.

Про це заявив спікер Оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" Назар Волошин в ефірі телемарафону, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

За його словами, ситуація в Часовому Яру змінилася лише в тому плані, що для того, щоб зберегти життя і здоров'я військових, було ухвалено рішення відійти і залишити руїни.

І зараз на цьому напрямі продовжуються активні штурмові дії ворога", - зазначив спікер.

Зокрема, минулої доби Сили оборони зупинили 11 атак, до цього - 9 атак. Сьогодні противник продовжує намагатися витіснити захисників у напрямку Часового Яру, Іванівського та в районі Кліщіївки.

"Обстановка  під контролем Сил оборони. Основна маса обстрілів припадає якраз на південну частину Часового Яру. На цьому напрямі проведено 32 ворожі штурми, на місто - 5. Активно працювала ворожа авіація, проте акцент зміщується ближче до Торецького напрямку", - додав Волошин.

За даними ОСУВ "Хортиця", РФ втратила близько 5000 військових, штурмуючи один район Часового Яру. Також там інформували, що ЗСУ відійшли з мікрорайону "Канал" у Часовому Яру.

До вашої уваги фільм 24-ї бригади: Як відбувалась евакуація поранених з пекла на "Каналі" у Часовому Яру.

Топ коментарі
+15
"Відійшли", "акцент зміщується" - чого стидаєтетесь сказати гірку правду, що наші відступають, потроху втрачаючи території держави?
СКБЛНХ!
показати весь коментар
07.07.2024 12:13 Відповісти
+7
Брехня має бути солодка
показати весь коментар
07.07.2024 12:19 Відповісти
+4
КАБами виносять наших
показати весь коментар
07.07.2024 12:49 Відповісти

Завантаження...