10668 відвідувачів онлайн
4 915 43

Безпекова угода передбачає формування в Польщі добровольчого легіону з можливою участю іноземців, - Зеленський

Безпекова угода України з Польщею

У безпековій угоді між Україною та Польщею зафіксовано пункт про створення у Польщі добровольчого легіону з можливою участю в ньому іноземців.

Про це заявив президент Володимир Зеленський під час пресконференції з польським прем'єром у Варшаві, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Ми зафіксували в нашій із Польщею угоді про безпеку формування та підготовку українського легіону - нового добровольчого військового підрозділу. У нас є дуже позитивний досвід українсько-польсько-литовської бригади. І саме на основі такого досвіду ми дамо можливість саме громадянам України, які наразі перебувають у Польщі, Литві та інших країнах ЄС, добровільно приєднатися до оборони України", - заявив Зеленський.

Як повідомлялося, 8 липня 2024 року президент України Володимир Зеленський та прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск підписали у Варшаві угоду про гарантії безпеки. Після цього Зеленський зазначив, що безпекова угода з Польщею передбачає положення про розробку механізму збиття ракет та дронів РФ у повітряному просторі України.

Топ коментарі
+11
Це для тебе Україна концтабір?
показати весь коментар
08.07.2024 16:07 Відповісти
+6
Люди поїхали від війни..Кожний сам рішає свою долю .Нехай будуть у мирі ,допомогають копійкою для України
показати весь коментар
08.07.2024 16:16 Відповісти
+5
Концтабір, це в тебе на кацапії.
показати весь коментар
08.07.2024 16:09 Відповісти

Завантаження...