6961 відвідувач онлайн
6 249 61

Генштаб підтверджує удар по нафтобазі "Польова" в Курській області: вона забезпечувала потреби ЗС РФ

Пожежа на нафтобазі

Сьогодні вночі завдано удару по нафтобазі "Польова", що в Курській області РФ.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Генштабу.

Так, за інформацією розвідки, в районі розташування об’єкта працювали засоби протиповітряної оборони ворога. В подальшому зафіксовані потужні вибухи та пожежа, ймовірно зайнялися ємності з нафтопродуктами.

Генштаб інформує, що нафтобаза "Польова" складається з 11 резервуарів загальним об’ємом 7000 кубічних метрів та використовується, зокрема й для забезпечення потреб збройних сил РФ.

"Завдання, в рамках єдиного замислу, виконано силами й засобами Служби безпеки України (СБУ А), у взаємодії з іншими складовими сил оборони. Окрім цього, наявна інформація про потужні вибухи в районі електропідстанції в Курській області. Детальна інформація щодо наслідків ураження обох об’єктів наразі уточнюється", - йдеться у повідомленні.

Сили оборони продовжують вживати всіх заходів, щоб підірвати воєнно-економічний потенціал російських окупантів та змусити рф припинити збройну агресію проти України.

Раніше Цензор.НЕТ інформував, що вночі дрони атакували Курську область, палає нафтобаза.

Топ коментарі
+18
Країна бензоколонка поступово перетворюється на країну запальничку👍
показати весь коментар
28.07.2024 12:06 Відповісти
+11
Звучіть як віправдовуваня ...це зайве. Легітімно навідь якщо пилатімуть навчальни закладі,лікарні і.т.п...
Украіні можно все,без обмежень .
показати весь коментар
28.07.2024 12:04 Відповісти
+8
нужно лесовой массив по всей расии палить нещадно. Там у них и так горит переодически, но нужно помочь. Что бывсе деревья, все лесовые насаждения сгорели там к чертовой матери. Шобы на месте лесов была самавыжженая земля
показати весь коментар
28.07.2024 12:08 Відповісти

Завантаження...