10458 відвідувачів онлайн
2 187 11

У застосунку "Армія+" вже подали 1100 електронних рапортів, - Міноборони. ФОТОрепортаж

додаток,застосунок,армія+

За тиждень через застосунок "Армія+" подали вже 1100 електронних рапортів.

Про це розповіла заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко, передає Цензор.НЕТ.

Зазначається, що презентація застосунку Армія+ відбулася 8 серпня, і за цей час процедуру подачі електронних рапортів впровадили 123 військові частини.

"1 100 електронних рапортів подали через Армію+. Вони мають таку ж юридичну силу, як і паперові. Один з найпопулярніших документів у війську вперше в історії України подали не за кілька днів, а за лічені хвилини", - розповіла Черногоренко.

Топ коментарі
+3
Блін, я все намагаюсь дізнатися про ступінь захисту цього додатку. Але ніяких відомостей чи відповідальних осіб/компаній з цього питання не знайшов. Якщо це щось схоже на "дію", яка була зламана чи на "Резерв+", відповідальність за який не бере на себе ні МО, ні Уряд, ні законодавці, то що це?
Чергове джерело зливу інформації? 🤔
Навіть не знаю що думати. Може тут є люди, що більш обізнані в цьому питанні? Якщо буде якесь роз'яснення - буду вдячний.
показати весь коментар
15.08.2024 21:08 Відповісти
+2
показати весь коментар
15.08.2024 21:08 Відповісти
+1
Забий, бро, державу в смартфоні не кожен може запхать, а чий смартфон то вже інша справа, а хто цікавиться бенефіціарами процесу взагалі зрадник.
показати весь коментар
15.08.2024 21:13 Відповісти

Завантаження...