9486 відвідувачів онлайн
7 456 31

У Воронезькій області РФ запроваджено режим надзвичайної ситуації після нічної атаки БпЛА

У Воронезькій області ввели режим надзвичайної ситуації

У Воронезькій області Росії запровадили режим надзвичайної ситуації після нічної атаки безпілотників. Унаслідок удару сталася детонація вибухонебезпечних об'єктів.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на SHOT та губернатора Воронезької області Олександра Гусєва у Telegram.

Режим надзвичайної ситуації оголосили в Острогозькому районі Воронезької області.

Губернатор регіону стверджує, що проведено евакуацію одного села та одного поселення, близько 200 осіб. Там розгорнули пункт тимчасового розміщення.

У Воронезькій області РФ введено режим надзвичайної ситуації після нічної атаки БпЛА

За його словами, через пошкодження лінії електропередач в одному із сіл Острогозького району можуть спостерігатися перебої з електропостачанням. Він додав, що детонація БК продовжується.

Гусєв зазначив, що російські сили ППО нібито збили п'ять дронів, а склад спалахнув від їхніх уламків.

У Воронезькій області РФ введено режим надзвичайної ситуації після нічної атаки БпЛА

Нагадаємо, у Воронезькій області зранку 24 серпня заявили про атаку безпілотників, унаслідок чого сталася детонація вибухонебезпечних об'єктів.

В Острогозьку розташовується навчальний центр з підготовки молодших спеціалістів автобронетанкової служби Міністерства оборони РФ.

Топ коментарі
+16
У Воронезькій области введено режим веселої святкової метушні.
показати весь коментар
24.08.2024 09:17 Відповісти
+16
Частина козломордих вже відчуває себе як німці в Дрездені 1944-го року. Але ще дуже мала частина...
показати весь коментар
24.08.2024 09:19 Відповісти
+16
Добре падали рештки збитих дронів, прямо на важливі об'єкти,що наразі населення прийшлося евакуювати. З Днем Незалежності України
показати весь коментар
24.08.2024 09:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
тю - тільки ж трава горіла
показати весь коментар
24.08.2024 09:15 Відповісти
Всьо по плану
показати весь коментар
24.08.2024 09:16 Відповісти
Что же проізошло ? )))))
показати весь коментар
24.08.2024 09:29 Відповісти
У Воронезькій области введено режим веселої святкової метушні.
показати весь коментар
24.08.2024 09:17 Відповісти
Частина козломордих вже відчуває себе як німці в Дрездені 1944-го року. Але ще дуже мала частина...
показати весь коментар
24.08.2024 09:19 Відповісти
До "дрездена" ще дуже далеко, адже "уламки" дронів падають виключно на військово-енергетичну структуру. То ж "пощастило" тільки тим, хто мешкає та працює поруч.
показати весь коментар
24.08.2024 09:43 Відповісти
Тому що трупів немає. Коли б наші валили по спальних районах, дитсадках, лікарнях, ринках, торгівельних центрах чи он школи скоро почнуться - то було б по іншому..доки не мають трупи мирняка - туго ще доходить..
показати весь коментар
24.08.2024 09:44 Відповісти
Ну так трупів вже майже дві сотні тисяч. Вони все одне не проведуть причинно-наслідкові зв'язки і не будуть себе ні в чому вважати винними. Будуть так само звинувачувати Україну і жадати ударів у відповідь
показати весь коментар
24.08.2024 10:20 Відповісти
Ні, я про конкретно трупи мирняка. Дітей у садочках, лікарнях наприклад. Я про таке. Військові - то таке. І щоб у кожній домівці горе було. Не дійде? То зовсім не розумію, навіщо їх рятувати, вивозити кудись, жаліти.
показати весь коментар
24.08.2024 10:29 Відповісти
Так мобілізовані по суті - це вчорашній мирняк. Вони будуть звинувачувати Україну і жадати помсти. Якщо десь і вивозять - то більше на камеру або просто зробили заяву офіційно. Бо це ви, як фізична особа можете подібне писати. А офіційні структури - ні
показати весь коментар
24.08.2024 10:46 Відповісти
Мала на увазі - дітей, людей похилого віку, жінок.

А взагалі, хз як з таким сусідом жити..це ж реально, не люди - зомбаки якісь..
показати весь коментар
24.08.2024 11:16 Відповісти
Добре падали рештки збитих дронів, прямо на важливі об'єкти,що наразі населення прийшлося евакуювати. З Днем Незалежності України
показати весь коментар
24.08.2024 09:24 Відповісти
Бумеранг
показати весь коментар
24.08.2024 09:26 Відповісти
Нас там нєт,це все підрозділ "Чефір Кадирова" ватру запалив,щоб Аллаудінов матню просушив і поп-корн посмажив
показати весь коментар
24.08.2024 09:26 Відповісти
А в Варонеже интересней - детонируют "взрывоопасные объекты"!!! О как! Подземные мармеладные заводы?
показати весь коментар
24.08.2024 09:28 Відповісти
там тисячі ліпєцкіх фабрік!
показати весь коментар
24.08.2024 09:32 Відповісти
нас там ніт?
показати весь коментар
24.08.2024 09:29 Відповісти
Не накуряться ніяк…
показати весь коментар
24.08.2024 09:34 Відповісти
Нічого собі обломок натворив)))Так ніби Шатл американський чи Челєнджер впав)З Днем незалежності ,українці)
показати весь коментар
24.08.2024 09:30 Відповісти
Уламок був якісний, покращений. Мав особливу любов до кацапні. Тому й прилетів. У нас таких ше багато ("з любов'ю до кацапні").
показати весь коментар
24.08.2024 09:39 Відповісти
Радіють воронежці дочекалися, тепер й вони не пасуть задних.
показати весь коментар
24.08.2024 09:30 Відповісти
На кацапстані шось з пожежами останнім часом не тойво... Тре їм гуманітаркою вогнегасників вислати; хоча б якихось порошкових автомобільних, просрочених.
показати весь коментар
24.08.2024 09:30 Відповісти
Траву тушать,чи що?
показати весь коментар
24.08.2024 09:31 Відповісти
"Траву" курять
показати весь коментар
24.08.2024 10:00 Відповісти
Треба по радіво запустити пісню:

І снітся мне нє рокат касмадрома
Нє ета лєдяная сінєва
А снітса мнє трава у дома
Горєлая, горєлая трава!!!
показати весь коментар
24.08.2024 10:01 Відповісти
отлично !!! ребята ПОЖАЛУЙСТА саданите по г. Лискам , я им обещал , там очень крупный логистический узел два ж.д моста , один сух. виадук ч/з реку Дон , три дэпо , на северо-западе от города тоже есть нефт. база в 2-3км. это в 45км от Остогожска совсем рядышком !!! заране спасибо )))
показати весь коментар
24.08.2024 10:10 Відповісти
Може знов "эффект линзы" в ************?
показати весь коментар
24.08.2024 10:17 Відповісти
В Острожську давним-давно немає "навчального центр з підготовки молодших спеціалістів автобронетанкової служби Міністерства оборони РФ" Менше читайте російські ЗМІ, панове редактори

Отут точно

Удар 8 БПЛА по території 262-ї бази зберігання і ремонту озброєння і техніки (БХиРВТ (отбр) рос.) в\ч 63453 Острожськ, Воронізька, РФ). Вибухи, пожежа, розліт боєзапасу за межі бази. Система ППО ЗС РФ збила 3 БПЛА.

https://timeze2019.blogspot.com/p/tze.html
показати весь коментар
24.08.2024 10:18 Відповісти
https://www.gazeta.ru/social/2024/07/07/19368001.shtml?updated в даному випадку новина знов про польовий https://www.google.com.ua/maps/place/50%C2%B026 склад б/к біля Сєргєєвки, на який прилітало https://glavnoe.in.ua/ru/novosti/posle-pryleta-po-********-skladu-vlasty-voronezhskoj-oblasty-obyavyly-ob-evakuaczyy у липні . Тупі кацапи послуговуються принципом "в адну варонку два раза нє прілітаіт".
показати весь коментар
24.08.2024 15:27 Відповісти
Все, я зрозумів, в Україні уламки із самонаведенням.
Там у Воронежі проживали дві подруги - Толбінська Наталія Владленівна та її Сестра Майа. Батько був зам по тилу у Луцьку, потім у Овручі комадиром бази.
ВКР взяла за йайки то він і з"бався до Воронєжу.
Як Владленчик дихаєш?
показати весь коментар
24.08.2024 11:47 Відповісти
у Воронезькій знову збили БПЛА тим же https://www.google.com.ua/maps/place/50%C2%B026 польовим складом *********** біля Сєргєєвки, яким вже збивали https://glavnoe.in.ua/ru/novosti/posle-pryleta-po-********-skladu-vlasty-voronezhskoj-oblasty-obyavyly-ob-evakuaczyy 7-го липня . Сподіваюсь, https://x.com/i/status/1827215352725422284 охорона вижила не вся .
показати весь коментар
24.08.2024 15:19 Відповісти