8837 відвідувачів онлайн
7 363 18

В енергетиці складна ситуація, - Міненерго

Галущенко про обстріл енергосистеми

Російські окупанти знову обстрілюють енергетику України, внаслідок чого виникла складна ситуація в енергосистемі.

Про це повідомив глава Міненерго Герман Галущенко, інформує Цензор.НЕТ.

"Ворог знову тероризує всю Україну ракетами. Під прицілом енергетика. Ворог не залишає планів позбавити українців світла.

Оператор системи передачі терміново ввів режим екстренних відключень електроенергії. Ситуація складна, наслідки атак уточнюються. Енергетики вже працюють над їх ліквідацією", - йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що по всій Україні запроваджено екстрені відключення світла.

Галущенко про обстріл енергосистеми

Топ коментарі
+9
То ти енергію від АЕС по wifi отримуєш? До чого ж є примітивни розсуди.
показати весь коментар
26.08.2024 10:19 Відповісти
+8
Дотринділися, експортьори грьобані!
показати весь коментар
26.08.2024 10:29 Відповісти
+7
Рашиський виродок путін сподіваєтся терором зламати українців ,ні **** ти здохнеш разом з огидним "русским миром", а Україна була і буде ,що ж ти паскуда залишив слід в історії ,як найбільший злочинець 21 століття ,як терорист №1 в світі ,як кат українського народу тебе будуть проклинати століттями ,здохни погань.
показати весь коментар
26.08.2024 10:25 Відповісти

Завантаження...