В енергетиці складна ситуація, - Міненерго

Російські окупанти знову обстрілюють енергетику України, внаслідок чого виникла складна ситуація в енергосистемі.
Про це повідомив глава Міненерго Герман Галущенко, інформує Цензор.НЕТ.
"Ворог знову тероризує всю Україну ракетами. Під прицілом енергетика. Ворог не залишає планів позбавити українців світла.
Оператор системи передачі терміново ввів режим екстренних відключень електроенергії. Ситуація складна, наслідки атак уточнюються. Енергетики вже працюють над їх ліквідацією", - йдеться в повідомленні.
Раніше повідомлялось, що по всій Україні запроваджено екстрені відключення світла.
Топ коментарі
+9 Андрей Емельянов #582078
показати весь коментар
26.08.2024 10:19 Відповісти Посилання +8 Кіт Бегемот #591287
показати весь коментар
26.08.2024 10:29 Відповісти Посилання +7 володимир омельянов
показати весь коментар
26.08.2024 10:25 Відповісти Посилання 