9776 відвідувачів онлайн
2 166 13

Індія повернула 45 своїх громадян, яких завербували до російської армії, - МЗС країни

Індія повернула 45 своїх громадян, яких завербували до російської армії

Індія домоглась звільнення 45 своїх громадян, яких незаконно змусили вступити до лав армії РФ та воювати проти України. 

Про це заявив речник Міністерства закордонних справ Індії, пише NDTV, інформує Цензор.НЕТ.

У МЗС Індії розповіли, що ще щонайменше 50 індійців перебувають на фронті в Україні у складі російської окупаційної армії. Речник відомства сказав, що наразі докладаються зусилля для того, щоб їх звідти звільнити.

Видання пише, що близько сотні громадян Індії опинилися в російській армії. Відомо, що четверо індійців загинули внаслідок їхньої участі у війні Росії проти України.

Відомо, що у травні цьогоріч індійські правоохоронці затримали чотирьох людей, які причетні до вербування людей до російської армії.

Нагадаємо, що на початку липня прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді під час свого візиту до РФ зустрівся з російським диктатором Володимиром Путіним. ЗМІ писали, що однією з тем розмови було питання про повернення громадян Індії, яких обманом залучили до служби в армії РФ.

Топ коментарі
+3
Статтю хоча б до четвертого абзацу ліньки прочитати ? (тут і відповідь на ваше запитання)
показати весь коментар
13.09.2024 18:29 Відповісти
+1
45 повернула....
А скільки чорних пакетів ?
показати весь коментар
13.09.2024 18:01 Відповісти
+1
Сподіваюсь, що повернуть у чорних пакетах!
показати весь коментар
13.09.2024 18:01 Відповісти

Завантаження...