Україна почала виробляти власні 155-мм артилерійські снаряди, - радник президента Камишін

Україна налагодила власне виробництво 155-мм артилерійських снарядів.
Про це в інтерв'ю норвезькому виданню Nettavisen розповів ексочільник Мінстратегпрому і нинішній позаштатний радник президента зі стратегічних питань Олександр Камишін, повідомляє Цензор.НЕТ.
Камишін сказав, що поки він був міністром стратегічних галузей промисловості, "виробництво оборонної продукції в Україні зросло вдвічі".
"До кінця року воно буде потроєне. Продовжуємо працювати над цим", - сказав радник глави держави.
Він також розповів, що українська оборонна промисловість почала виробництво 155-мм артилерійських снарядів. Більше деталей Камишін не став розкривати.
"Я не можу багато сказати, але ми почали власне виробництво 155-мм артилерійських снарядів", - заявив він.
Видання Nettavisen зазначає, що започаткувати виробництво власних 155-мм артилерійських снарядів було однією з важливих цілей для України. Це дуже складний процес, і раніше Україна ніколи не виготовляла такі снаряди.
Нагадаємо, що наприкінці серпня уряд Норвегії повідомляв, що Україна вироблятиме артилерійські боєприпаси калібру 155 мм за норвезькими технологіями. Фінансування візьме на себе Осло.
А, якщо порівняти з 2022 роком, то взагалі безкінечно збільшилося виробнициво.
Якщо ще додати гелікоптери Ірокез, що Гусєв в Одесі "випускав", та мільйон дронів, що ЗЄ матеріалізовував, то допомога НАТО вже і не потрібна.
Доречі, у альтернативній реальності ЗЄ, цієї осені він вже переможе.