Україна надішле ноту Польщі через затримання Усика, - МЗС

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга вважає заходи, вжиті щодо чемпіона Олександра Усика "непропорційними та неприпустимими" і направить відповідну ноту польській стороні.
Про це він написав у соцмережі Х, інформує Цензор.НЕТ.
Сибіга наголосив, що ознайомлений із деталями інциденту.
"Наш Генконсул повідомив мені деталі. Ми вважаємо такі дії непропорційними і неприпустимими щодо нашого чемпіона і надішлемо відповідну ноту польській стороні", - зазначив очільник українського МЗС.
Сибіга зазначив, що оперативно відреагував на затримання Усика в Кракові та сприяв його звільненню.
Глава МЗС додав, що координував дії українських дипломатів, перебуваючи на кордоні України та Румунії, куди прямує з першим закордонним візитом на новій посаді.
Що передувало?
Нагадаємо, боксера Олександра Усика затримали в аеропорту Кракова напередодні.
За годину після затримання Володимир Зеленський повідомив, що боксера відпустили.
Пізніше Усик прокоментував своє затримання в аеропорту Кракова, заявивши, шо "сталося непорозуміння, яке швидко вирішилося".