6945 відвідувачів онлайн
12 811 119

Україна надішле ноту Польщі через затримання Усика, - МЗС

МЗС України надішле Польщі ноту через затримання Олександра Усика

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга вважає заходи, вжиті щодо чемпіона Олександра Усика "непропорційними та неприпустимими" і направить відповідну ноту польській стороні.

Про це він написав у соцмережі Х, інформує Цензор.НЕТ.

Сибіга наголосив, що ознайомлений із деталями інциденту.

"Наш Генконсул повідомив мені деталі. Ми вважаємо такі дії непропорційними і неприпустимими щодо нашого чемпіона і надішлемо відповідну ноту польській стороні", - зазначив очільник українського МЗС.

Сибіга зазначив, що оперативно відреагував на затримання Усика в Кракові та сприяв його звільненню.

Глава МЗС додав, що координував дії українських дипломатів, перебуваючи на кордоні України та Румунії, куди прямує з першим закордонним візитом на новій посаді.

Що передувало?

Нагадаємо, боксера Олександра Усика затримали в аеропорту Кракова напередодні.

За годину після затримання Володимир Зеленський повідомив, що боксера відпустили.

Пізніше Усик прокоментував своє затримання в аеропорту Кракова, заявивши, шо "сталося непорозуміння, яке швидко вирішилося".

Топ коментарі
+25
це 3.14здець !!! ці француваті зебіли вирішили остаточно посваритися з Польщею через одну доволі тупорилу "православну суку" !!!
показати весь коментар
18.09.2024 08:51 Відповісти
+24
***** чим зайнятись? - займіться поставкою озброєнь і ***********...
показати весь коментар
18.09.2024 08:48 Відповісти
+22
В самого Усика жодних претензій, а цим придуркам аби скандал роздути і стосунки далі зіпсувати ((( ЗЄбіли кончені (((
показати весь коментар
18.09.2024 08:56 Відповісти

Завантаження...