Китай здійснив випробування міжконтинентальної балістичної ракети

Китай повідомив про здійснення успішного запуску міжконтинентальної балістичної ракети з імітацією боєголовки.
Про це йдеться у заяві Міністерства оборони КНР, повідомляє Цензор.НЕТ.
Запуск ракети китайська армія здійснила 25 вересня о 8:44 за пекінським часом (3:44 за Києвом). Зазначається, що ракета "приземлилися в заздалегідь визначеній зоні" у Тихому океані.
В оборонному відомстві КНР заявили, що цей запуск є "звичайною подією для щорічних військових навчань, відповідає міжнародному праву і практиці та не націлений на жодну конкретну країну чи ціль".
Водночас влада Китаю не стала розкривати тип випробуваної ракети і її траєкторію.
Китайські ЗМІ пишуть, що Пекін заздалегідь попередив усі зацікавлені країни про випробування.
Згадалося як в СРСР накидали байки про загарбницьке НАТО і мирний СРСР, який скільки зброї наробив, що в Україні до сих пір на його танках воюють. І не тільки в Україні, багато де. Та й у Китаї є ексрадянські військові кораблі. Але СРСР мирний і теж просто так ядерну зброю розробив і випробовував. Мирно. Як і Китай зараз. Просто так.