11378 відвідувачів онлайн
6 612 16

Рашисти масовано атакували Ізмаїл на Одещині безпілотниками, три людини загинули. ФОТО

Російські загарбники під ранок 27 вересня атакували південь Одеської області ударними безпілотниками - вдарили по Ізмаїлу.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив начальник Одеської ОВА Оле Кіпер.

"Росіяни запустили ударні безпілотники по півдню нашої області. Робота сил протиповітряної оборони тривала довго і напружено.

На жаль, внаслідок атаки загинуло три людини: дві жінки 1934 та 1955 років народження та 73-літній чоловік. Постраждало 11 людей, серед яких одна дитина",  - йдеться в 

Пошкоджені приватні та багатоквартирні будинки, надвірні споруди, будівлі, автівки. Внаслідок атаки спалахнуло декілька пожеж, які оперативно ліквідували вогнеборці. Правоохоронці фіксують наслідки терористичного акту росіян. Людям надається вся необхідна допомога.

Обстріли Одещини 27 вересня
Обстріли Одещини 27 вересня
Обстріли Одещини 27 вересня

Топ коментарі
+8
..а який толк Ви намагаєтеся очікувати? Навесні 2019 року дурноголові очкікували манну небесну. Отримали війну... Невже до сьогоднішнього дня так і не доходить, що вибори 2019..це реалізація планів здати Україну, що хрипатий і намагався зробити і до початку війни і в перші місяці війни. Не втік..бо чекав... Невже це не ясно було? Крім мудрого наріду всі в світі знали... і знають про плани і здібності нашого неперевершенного оратора...))) Достатньо людини почути словосполучення План Перемоги зеленського щоб зрозуміти, що при владі ідіот... А хто ж ідіоту щось дасть...
показати весь коментар
27.09.2024 10:06 Відповісти
+6
показати весь коментар
27.09.2024 09:15 Відповісти
+6
Мені, даруйте, до сраки русня : запитайте у них, якщо вона вас так непокоїть. У мене є своя країна, я працюю і плачу податки на свою Батьківщину (у т.ч. на це т.з. "керівництво"), мій син воює за свою землю, мої діди і прадіди погибли за свою землю (усі до одного). І я маю повне право і повинен спитати у свого керівництва: чому країна не захищена, чому розкрадається, чому гробиться Армія, сиплеться фронт, чому мерзотники з Банкової піаряться і гастролюють за кордонами, коли на нас падають ракети, бомби і шахеди.
показати весь коментар
27.09.2024 10:19 Відповісти

Завантаження...