8981 посетитель онлайн
6 453 16

Рашисты массированно атаковали Одесщину беспилотниками, три человека погибли. ФОТО

Российские захватчики на утру 27 сентября атаковали юг Одесской области ударными беспилотниками - ударили по Измаилу.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщил начальник Одесской ОВА Олег Кипер.

Россияне запустили ударные беспилотники по югу нашей области. Работа сил противовоздушной обороны продолжалась долго и напряженно.

К сожалению, в результате атаки погибли три человека: две женщины 1934 и 1955 годов рождения и 73-летний мужчина. Пострадали 11 человек, среди которых один ребенок", - говорится в

Повреждены частные и многоквартирные дома, дворовые постройки, здания, автомобили. В результате атаки вспыхнули несколько пожаров, которые оперативно ликвидировали пожарные. Правоохранители фиксируют последствия террористического акта россиян. Людям оказывается вся необходимая помощь.

Обстріли Одещини 27 вересня
Обстріли Одещини 27 вересня
Обстріли Одещини 27 вересня

Топ комментарии
+8
..а який толк Ви намагаєтеся очікувати? Навесні 2019 року дурноголові очкікували манну небесну. Отримали війну... Невже до сьогоднішнього дня так і не доходить, що вибори 2019..це реалізація планів здати Україну, що хрипатий і намагався зробити і до початку війни і в перші місяці війни. Не втік..бо чекав... Невже це не ясно було? Крім мудрого наріду всі в світі знали... і знають про плани і здібності нашого неперевершенного оратора...))) Достатньо людини почути словосполучення План Перемоги зеленського щоб зрозуміти, що при владі ідіот... А хто ж ідіоту щось дасть...
показать весь комментарий
27.09.2024 10:06 Ответить
+6
показать весь комментарий
27.09.2024 09:15 Ответить
+6
Мені, даруйте, до сраки русня : запитайте у них, якщо вона вас так непокоїть. У мене є своя країна, я працюю і плачу податки на свою Батьківщину (у т.ч. на це т.з. "керівництво"), мій син воює за свою землю, мої діди і прадіди погибли за свою землю (усі до одного). І я маю повне право і повинен спитати у свого керівництва: чому країна не захищена, чому розкрадається, чому гробиться Армія, сиплеться фронт, чому мерзотники з Банкової піаряться і гастролюють за кордонами, коли на нас падають ракети, бомби і шахеди.
показать весь комментарий
27.09.2024 10:19 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Хоч про уламки та ллкаційне втрачення не пишуть. Лише правда про небезпеку БПЛА змусить людей підніматися з ліжок серед ночі та йти в укриття які є в кожному місті. В Хмельницькому тільки на початку агресії народ масово прямував у сховища, навіть імпровізовані у підвалах. Натомість тепер лише одиниці реагують на повітряні тривоги. Окрім мешканців будинків прилеглих до військових частин та нафтобази.
показать весь комментарий
27.09.2024 08:48 Ответить
начальник Одеської ОВА Оле Кіпер Джерело:

показать весь комментарий
27.09.2024 08:51 Ответить
показать весь комментарий
27.09.2024 09:15 Ответить
Черговий злочин рашиської орди проти мирного населення і так кожен день.
показать весь комментарий
27.09.2024 09:19 Ответить
З "рашистською ордою" усе зрозуміло: орда є орда. А т.з. "керівництво" України не організувало і не забезпечило ППО і ПРО оборону країни. Стріляли зі стрілкової зброї наосліп у нічне небо.
Мерзотників зеленських - єрмаків - сирських- шмигалів би сюди у цю "хрущовку". Поруч із убитими і скаліченими людьми... Скоти - гастролюють за морями-океянами за державний кошт і без толку.
показать весь комментарий
27.09.2024 09:42 Ответить
Точно такі ж питання можна задати і русні. Чому вони не збивають всі БПЛА ракетами, теж гатять в небо зі стрілкотні, а ті, що збивають, постійно утворюють дуже влучні уламки?
показать весь комментарий
27.09.2024 09:57 Ответить
Мені, даруйте, до сраки русня : запитайте у них, якщо вона вас так непокоїть. У мене є своя країна, я працюю і плачу податки на свою Батьківщину (у т.ч. на це т.з. "керівництво"), мій син воює за свою землю, мої діди і прадіди погибли за свою землю (усі до одного). І я маю повне право і повинен спитати у свого керівництва: чому країна не захищена, чому розкрадається, чому гробиться Армія, сиплеться фронт, чому мерзотники з Банкової піаряться і гастролюють за кордонами, коли на нас падають ракети, бомби і шахеди.
показать весь комментарий
27.09.2024 10:19 Ответить
Може, крім всього цього, фізично не вистачає ресурсів закрити всі напрямки?
У русні, при їх-то можливостях, і то фанера пролітає.
показать весь комментарий
27.09.2024 10:29 Ответить
Пiдтримую! 👍🤝 А Вашому синочку Божого захисту та благословення! 🙏🙏🙏
Дякую Вам за сина i бажаю повернення синочка додому живим та неушкодженим!
показать весь комментарий
27.09.2024 10:49 Ответить
Дякую і передам Ваші молитви.
показать весь комментарий
27.09.2024 17:16 Ответить
..а який толк Ви намагаєтеся очікувати? Навесні 2019 року дурноголові очкікували манну небесну. Отримали війну... Невже до сьогоднішнього дня так і не доходить, що вибори 2019..це реалізація планів здати Україну, що хрипатий і намагався зробити і до початку війни і в перші місяці війни. Не втік..бо чекав... Невже це не ясно було? Крім мудрого наріду всі в світі знали... і знають про плани і здібності нашого неперевершенного оратора...))) Достатньо людини почути словосполучення План Перемоги зеленського щоб зрозуміти, що при владі ідіот... А хто ж ідіоту щось дасть...
показать весь комментарий
27.09.2024 10:06 Ответить
"План перемоги" , Зеленський ... ну-ну. В Нью-Йорку тобі гарно - зустрічі с поважними панами , фотосесії , інтерв'ю ... Ці пересічні з Ізмаїлу з радістю склали б тобі та Єрмаку компанію в Нью-Йорку , але ... - це не для наріда, а для його потужних "слуг" .
показать весь комментарий
27.09.2024 10:26 Ответить
Коли українці були вже у війні, воно грало своїм обов'язком на роялі і каталося до патрушева за інструкціями.
Наслідки катання theПОЦА до кацапіі - вибори 2019!
Далі, початок війн було тільки питання часу.
COVID сильно сплутав карти кацапні.
Війна мала розпочатися під зиму 2020. Але.
показать весь комментарий
27.09.2024 12:55 Ответить
Измаїл зараз канал вивозу збіжжя.Туда перенесено логістику.Хтось гребе надприбутки,але с ціх прибутків не можна купувати ППО. Дешевше платити за вивіз життями аборігенів.Зробили разом!
показать весь комментарий
27.09.2024 16:08 Ответить
Схоже. що це підступна помста кацапидлів у відповідь на "ПЕРЕСЕЛЕННЯ " їхнього генералісімуса о. суворова із набережної Ізмаїла( де він. переможно . гарцював на шкапі із 1913р. ) до каналізаційного господарства . згідно рішення одеситів ...