4796 відвідувачів онлайн
3 312 34

Ми побачимо Росію на Саміті миру, коли буде повністю реалізовано "План перемоги", - Зеленський

Зеленський сказав, коли Росію побачать на Саміті миру

Президент Володимир Зеленський назвав умову появи Росії на Глобальному Саміті миру.

Про це глава держави заявив під час Третього Парламентського саміту Кримської платформи, передає Цензор.НЕТ.

"Росія ухиляється від справжньої дипломатії. І не хоче віддавати вкрадене. Але треба примушувати їх робити це. Тобто, треба посилювати Україну та наші з вами спільні позиції. Україна представила партнерам "План перемоги", який містить все необхідне, щоб позбавити Росію будь-яких альтернатив, на які вона зараз розраховує, окрім справедливого миру", - зазначив президент.

Зеленський закликав партнерів бути адвокатами пунктів "Плану перемоги".

"Коли та якщо "План перемоги" буде повністю реалізований - ми побачимо Росію на Саміті миру. Ми побачимо реалізованою Формулу миру, побачимо повністю відновлену дієвість цілей та принципів статуту ООН", - додав він.

Топ коментарі
+10
Пане верховний Боневтікович, а що вам заважало реалізовувати цей план перемоги починаючи з 2022-го року? Те, що ви написали у своєму "плані" було очевидним ще тоді. Ми переможемо, якщо США передадуть нам половину своєї армії і знімуть обмеження на її застосування. Нічого іноваційного тут нема.
показати весь коментар
24.10.2024 11:55 Відповісти
+7
Замість того що б думати і приймати рішення як зупинити ворога на Донбасі який продовжує просуватись перетворюючи міста і села на руїну,знову пуста балаканини "формула миру" "формула перемоги".
показати весь коментар
24.10.2024 11:55 Відповісти
+7
Что, 73 процентные? Вы за вот это наркоманское чудо голосовали?
показати весь коментар
24.10.2024 12:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
США сказали шо це тои план
показати весь коментар
24.10.2024 11:47 Відповісти
США вже послали той план куди подалі, тепер пошле і Китай (рф).
показати весь коментар
24.10.2024 11:48 Відповісти
показати весь коментар
24.10.2024 12:18 Відповісти
*уйло щось подібне говорить тільки про свій план
показати весь коментар
24.10.2024 11:50 Відповісти
"Ми побачимо Росію на Саміті миру, коли ....." - .... коли План Миру стане Планом ПЕРЕМОГИ (без ПТН ПНХ і Зешобли)
показати весь коментар
24.10.2024 11:51 Відповісти
Дуже йому хочеться побачити росію...все ніяк не надивиться...
показати весь коментар
24.10.2024 11:51 Відповісти
Пане верховний Боневтікович, а що вам заважало реалізовувати цей план перемоги починаючи з 2022-го року? Те, що ви написали у своєму "плані" було очевидним ще тоді. Ми переможемо, якщо США передадуть нам половину своєї армії і знімуть обмеження на її застосування. Нічого іноваційного тут нема.
показати весь коментар
24.10.2024 11:55 Відповісти
Замість того що б думати і приймати рішення як зупинити ворога на Донбасі який продовжує просуватись перетворюючи міста і села на руїну,знову пуста балаканини "формула миру" "формула перемоги".
показати весь коментар
24.10.2024 11:55 Відповісти
Якщо я правильно пам'ятаю, то будь-який план складається для послідовного виконання робіт при досягненні мети. Якщо один з пунктів плану не виконаний, то план перестає працювати і подальше його виконання не можливе. Для цього ще створюють алгоритми виконання, де є "якщо пункт плану не виконано, то зробити кроки 1, 2, 3 і знову спробувати виконати пункт плану".

Тут вже йому в очі кажуть, що перший пункт плану зараз виконати не можливо, а значить і решта не будуть виконані. Хіба, що це - не план, а тези для обговорення і торгу.
показати весь коментар
24.10.2024 11:57 Відповісти
Це "список бажань", краще не скажеш...
показати весь коментар
24.10.2024 12:07 Відповісти
показати весь коментар
24.10.2024 11:58 Відповісти
коли Україна переможе, то звісно, вже не буде в живих ***** та президента Зеленського на посадів. І це вони удвох добре розуміють
показати весь коментар
24.10.2024 11:59 Відповісти
Обсамітились по самі мирудори
показати весь коментар
24.10.2024 11:59 Відповісти
Зеленого "миротворця" у відставку! А потім судити за корупцію, посадові злочини та оманську змову.
показати весь коментар
24.10.2024 12:00 Відповісти
Что, 73 процентные? Вы за вот это наркоманское чудо голосовали?
показати весь коментар
24.10.2024 12:01 Відповісти
Победы никогда не будет пока ты будешь хотеть увидеть ***** на Саммите мира
показати весь коментар
24.10.2024 12:03 Відповісти
В ОП опровергли информацию https://t.me/insiderUKR/85418 о 7 странах-противниках вступления Украины в НАТО https://t.me/insiderUKR/85418 .

"Эти слухи выгодны тем, кто хочет создать ложное впечатление, будто вступление Украины не имеет широкой поддержки среди членов Альянса", - советник Зеленского Никифоров.
показати весь коментар
24.10.2024 12:04 Відповісти
- Ти бачиш широку підтримку членів НАТО вступу туди України?
- Ні
- І я не бачу, а вона є.
показати весь коментар
24.10.2024 12:14 Відповісти
Цікаво, коли ми побачимо тебе в клітці?...
показати весь коментар
24.10.2024 12:06 Відповісти
Это наверное 1 пункт "плана"?)

показати весь коментар
24.10.2024 12:10 Відповісти
Я хочу бачити не ********* на саміті миру, а зуйло з єрмаком в тюрмі. Довічно. І щоб раз на місяць по телебаченню показували як вони там клеють пакетики щоб заробити собі на харчі...
показати весь коментар
24.10.2024 12:15 Відповісти
Тобто ніколи.
показати весь коментар
24.10.2024 12:18 Відповісти
Одна проблема, в это плане из 5 пунктов минимум три невыполнимы, а значит не могут быть выполнены и остальные два...
Вообщем несите другой план.
показати весь коментар
24.10.2024 12:18 Відповісти
Хто йому цю маячню готує?
показати весь коментар
24.10.2024 12:20 Відповісти
Це напевно натяк партнерам. Але мислить в правильному ключі.
показати весь коментар
24.10.2024 12:22 Відповісти
план перемоги:
1. всю банду Зе в тюрму в Гуантанамо.
2. воювати йдуть всі, а не тільки бідні селяни.
3. відновити смертну кару за розкрадання бюджету та допомоги.
показати весь коментар
24.10.2024 12:28 Відповісти
Тобто ніколи.
Зелепутін ставить нездійснені умови.
показати весь коментар
24.10.2024 12:30 Відповісти
значит никогда
показати весь коментар
24.10.2024 12:46 Відповісти
какой план победы? каждый день сдаем 5-7 поселков
показати весь коментар
24.10.2024 12:48 Відповісти
Маємо таку послідовність подій:

1. Минулого місяця зе обіцяв саміт в листопаді, й що на нього запросять рф.
2. Недавно представили "план перемоги" (набір хотілок від НАТО).
3. До кінця року обіцяють "план перемоги" (типу внутрішній)
4. зе потужно заявив, що "між НАТО і ядеркою, краще було б НАТО"
5. зе заікнувся, що припинення взаємних обстрілів енергетики - це перший крок до закінчення гарячої фази війни
6. зе планує новий саміт буде після перемоги, й тоді нього запросять росію .

Таке відчуття, що це підготовка до виборів ? Воно ж тупо хоче сподобатись усім: свідкам кордонів 91-го, свідкам ядерки, свідкам спаленого кремля, патріотам, капітулянтам, нейтральним, ждунам.
показати весь коментар
24.10.2024 13:01 Відповісти
Роялист.
показати весь коментар
24.10.2024 13:08 Відповісти
План на кожний день у кішені🤡 ...витяг і є план ...
показати весь коментар
24.10.2024 13:50 Відповісти
Ні, не тоді. Зеленський побачить росіян знову, коли зможе заглянути путіну у ду*у.
Зеленському там все видно.
показати весь коментар
24.10.2024 13:57 Відповісти
Геть тупорилого ішака!
показати весь коментар
24.10.2024 22:11 Відповісти