Ворог окупував Курахівку та Шахтарське, - DeepState

Російські загарбники окупували нові населені пункти на Донеччині.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляють аналітики DeepState.
Ворог окупував Курахівку, Шахтарське, а також просунувся біля Максимільянівки, Вербового, Новоселидівки, у Вовченці та Максимівці. Противник відновив положення біля Шептуховки", - йдеться в повідомленні.
Топ коментарі
+39 Rtfdfhj Rggth
показати весь коментар
03.11.2024 07:48 Відповісти Посилання +36 Поділля16
показати весь коментар
03.11.2024 08:13 Відповісти Посилання +21 володимир омельянов
показати весь коментар
03.11.2024 08:21 Відповісти Посилання