7676 відвідувачів онлайн
14 833 58

Ворог окупував Курахівку та Шахтарське, - DeepState

Карта

Російські загарбники окупували нові населені пункти на Донеччині.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляють аналітики DeepState.

Ворог окупував Курахівку, Шахтарське, а також просунувся біля Максимільянівки, Вербового,  Новоселидівки, у Вовченці та Максимівці. Противник відновив положення біля Шептуховки", - йдеться в  повідомленні.

Топ коментарі
+39
Вас сильно хвилювала сирійська війна с 2011 року? Світ так само живе вдасним життям
показати весь коментар
03.11.2024 07:48 Відповісти
+36
О, знову винен світ! Не погано працює марафон і відоси Потужного. Винні 73% українців, які під час війни вибрали невдаху і потужного брехуна, який сам від армії косив, а тут поліз командувати, познімав найкращих, що мала Україна - Зпалужного і 16 генералів Генштабу. І це все результати виборів 2019 року, попереду у США вибори, а в Україні ганьба і втрата Донецької області, там як захочуть кацапи, зупинитися до весни, чи йти на Дніпро, Запоріжжя і Харків. Тут навіть питань не виникає, тільки залишилося питання часу. Боневтік Потужний мав би піти, щоб не заважати військовим і Україні вистояти, щоб ми створили уряд спасіння, перепризначити Головкома і командирів..., але воно не піде, воно буде циплятися за владу до знищення всього, що тут до нього ще працювало.
показати весь коментар
03.11.2024 08:13 Відповісти
+21
Втрачаємо території втрачаємо людей, ніякі висновки не роблятся ,для чого було змінювати вище військове керівництво ? чому майже немає фортефікаційних споруд хоч це мало бути ключове ?чому корупція і марнотратство домінує під час війни ? чому відсутня будь яка державницька ідеологія ? Чому на державних посадах не патріотичні порядні професіонали а негідники.А всю відповідальність за свою неспроможність керувати перекладають на Захід і військових.
показати весь коментар
03.11.2024 08:21 Відповісти

Завантаження...